Pierwsze ujawnienie nowych bohaterów League of Legends, Milio i Naafiri


W pierwszym tygodniu 2023 roku Riot Games zorganizowało medialny okrągły stół z udziałem dyrektorów z różnych działów, wyjaśniając kierunek 13. LoL pls wideo, który został opublikowany w następnym tygodniu. Jak w każdym innym roku LoL, do gry zostaną dodani nowi bohaterowie, a dwoma najważniejszymi wydarzeniami okrągłego stołu było pierwsze spojrzenie na dwóch nowych bohaterów, Milio i Naafira.

Milo

Milio był pierwszym bohaterem ogłoszonym przez Riot w 2023 roku i zakłada się, że będzie pierwszym nowym bohaterem, który trafi na Summoner’s Rift w tym roku. Milio, młody chłopak z regionu Ixtal, jest władającym ogniem zaklinaczem, który używa swojej piromancji do leczenia, a nie do zniszczenia. Dźwigając na plecach nadzieje i marzenia swojej rodziny, Milio łączy optymistyczne nastawienie z rozrzutnym zrozumieniem mocy Aksjomatu Ognia, tworząc potężną kombinację.

Dostarczone przez Riot Games.

Milio będzie pierwszym męskim zaklinaczem od czasu Tarica, który został wydany w 2009 roku, i pierwszym męskim wsparciem od czasu Rakana, który został wydany w 2017 roku. Niewiele więcej wiadomo o uroczym zaklinaczu z Ixtal w tym momencie, a szczegółowe informacje dotyczące jego umiejętności nie zostały upublicznione.

Naafiri

Drugim mistrzem, któremu Riot Games po raz pierwszy przyjrzał się, był Naafiri. Naafiri jest jednym z Darkinów, zdeprawowanych Boskich Wojowników zapieczętowanych w broni po Wojnie Otchłani. W League of Legends jest trzech innych bohaterów Darkinów. Varus to Darkin złożony z dwóch różnych istot, a Rhaast, potencjalna ścieżka „ewolucji” dla Kayna, również jest Darkinem. Aatrox jest jedynym czysto Darkinowskim bohaterem w składzie League of Legends – aż do uwolnienia Naafiri.

Dostarczone przez Riot Games.

Niewiele wiadomo o Naafiri poza tym, że pochodzi z Shurimy i z perspektywy rozgrywki jest nastawiona na bycie zabójczynią środkowej alei. Jednak Riot Games stwierdziło, że jej zestaw będzie prostszy niż mechanika zabójcy w ostatnich latach. „Wiem, że niektórzy z was uwielbiają złożonych bohaterów i obszerne opisy umiejętności, ale inni chcą skupić się na grze makro i rzucić się do akcji z prostym zestawem” — powiedział Alexis „Riot Lexical” Gao podczas ujawnienia Naafiri.

Podobnie jak Milio, rzeczywiste umiejętności i szczegóły zestawu Naafiri nie zostały jeszcze ujawnione, a ponieważ została ogłoszona tuż po Milio, prawdopodobnie zostanie wydana w ciągu kilku miesięcy po wydaniu Milio. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji o najnowszych bohaterach League of Legends, którzy trafią na Summoner’s Rift na początku 2023 roku.Źródło : https://upcomer.com/first-reveal-of-new-league-of-legends-champions-milio-and-naafiri