Pierwsze centrum wyposażenia domu Chaoji na JD.com rozpoczyna działalność; Akumulator Kirin z ery Ningde trafi do nowej serii modeli AITO; pierwsza mobilna gra League of Legends Ionia Cup rozpocznie się we wrześniu|Do Morning Post-DoNews


Otwarcie pierwszego centrum wyposażenia wnętrz Chaoji na JD.com; Akumulator Kirin z ery Ningde trafi do nowej serii modeli AITO; pierwsza mobilna gra League of Legends Ionia Cup ruszy we wrześniu|Do Morning Post

Witam, dzień dobry wszystkim, to kolejny dzień pełen witalności, najpierw przejrzyjmy świeżą poranną gazetę~

[JD.com’s first Chaoji Home Furnishing Experience Center starts operation]

Pierwszy dwumarkowy sklep stworzony przez JD.com i Shangpin Zhaibei – JD.com X Shangpin Zhaibei Xin’ao Chaoji Home Furnishing Experience Center, otwarty w Beijing Xin’ao Shopping Center. Jako flagowy miejski sklep z zakupami domów skupiający się na młodych konsumentach, hala o powierzchni prawie 5000 metrów kwadratowych skupia się na dwóch pokojach modelowych inteligentnego domu i dziewięciu przestrzeniach lifestylowych, aby stworzyć wciągającą i piękną scenerię życia.

[Ningde era Kirin battery will land on the new AITO series of models]

Według oficjalnego Weibo z Ningde Times, Ningde Times New Energy Technology Co., Ltd. i Celis Group Co., Ltd. wspólnie ogłosiły, że baterie Kirin zostaną wprowadzone do nowej serii modeli AITO. Obie strony podpisały pięcioletnią długoterminową umowę o współpracy strategicznej. Wyposażony w akumulator z epoki Ningde.

[Changan Automobile Zhu Huarong: China‘s auto industry has begun to have the basic conditions for stopping the sale of fuel vehicles]

Zhu Huarong, prezes Changan Automobile, powiedział na Światowej Konferencji Pojazdów Nowych Energii w 2022 r., że przedstawił kilka sugestii dotyczących rozwoju kompleksowej elektryfikacji, w tym dalszego przyspieszenia projektowania na najwyższym poziomie nowej branży energetycznej i systematycznego promowania skoordynowanego rozwoju industrializacji nowej energii, zastosowań społecznych i struktury energetycznej; Zaleca się, aby korporacyjne instytuty naukowo-badawcze i uniwersytety zacieśniły współpracę w celu przyspieszenia badań, rozwoju i zastosowania baterii nowej generacji; zalecam przyspieszenie tempa transformacji i umieszczenie na porządku dziennym zawieszenia sprzedaży pojazdów napędzanych paliwem w moim kraju.

[The price of automotive chips has dropped slightly, but the supply is still tight]

26 sierpnia, podczas 4. Światowej Konferencji New Energy Vehicle, Zhang Qiang, współzałożyciel i prezes firmy produkującej chipy samochodowe Xinchi Technology, powiedział w wywiadzie, że ceny niektórych chipów samochodowych rzeczywiście ostatnio spadły, ale to tylko ” Powrót z bardzo nieracjonalnych cen do nieco racjonalnych przedziałów cenowych”. Jednocześnie uważa, że ​​firmy motoryzacyjne jeszcze przez długi czas będą borykać się z problemami z dostawami chipów.

[The first League of Legends mobile game Ionian Cup will start in September]

27 sierpnia firma Tengjing Sports ogłosiła, że ​​pierwsza gra mobilna League of Legends Ionian Cup rozpocznie się we wrześniu, od WRL2 (druga zawodowa liga mobilna League of Legends) i WRT2 (druga zawodowa liga mobilna League of Legends). po raz pierwszy drużyny z turnieju Level 2 Pro Points wezmą udział w tym zupełnie nowym wydarzeniu.

[Liuzhou Municipal Government has opened a public account for snail noodles]

Oficjalne konto w proszku ze ślimaków Liuzhou jest prowadzone przez Miejski Komitet Partii Liuzhou i Rząd Miejski, prowadzone przez Departament Propagandy Miejskiego Komitetu Partii Liuzhou, a podejmowane przez stację radiowo-telewizyjną Liuzhou. Jest zaangażowana w promowanie wizerunku marki proszku ślimaka Liuzhou, kultywację kultury proszku ślimaka Liuzhou i pomoc w branży proszku ślimaka Liuzhou. Rozwój wysokiej jakości.

[Nezha Auto and China Merchants Bank Shanghai Branch signed a strategic cooperation agreement]

Według oficjalnych wiadomości Wechat Nezha Automobile, niedawno Hezhong New Energy Automobile Co., Ltd. (Nezha Automobile) podpisało umowę o strategicznej współpracy z China Merchants Bank Co., Ltd. Shanghai Branch. , międzynarodowy biznes, auto Consumer Finance, biznes osobisty i inne dziedziny do prowadzenia wszechstronnej współpracy.

[The cumulative sales of new energy vehicles in the world exceeded 20 million]

Na Światowej Konferencji Nowych Pojazdów Energetycznych w 2022 roku eksperci biorący udział w konferencji powiedzieli, że obecnie łączna globalna sprzedaż nowych pojazdów energetycznych przekroczyła 20 milionów. W pierwszej połowie 2022 r. globalna sprzedaż nowych pojazdów energetycznych przekroczyła 4,22 mln, co oznacza wzrost o 66,38% rok do roku i nowy rekord. Wśród nich sprzedaż nowych pojazdów energetycznych w Chinach osiągnęła 2,6 miliona, co stanowi ponad 60% światowej sprzedaży; penetracja rynku przekroczyła 21,6%, a liczba pojazdów przekroczyła 11 mln.

【Singapurska firma biotechnologiczna opracowała „pierwszą na świecie” sztuczną laktoferynę bydlęcą】

TurtleTree z siedzibą w Singapurze ogłosiła, że ​​wykorzysta technologię precyzyjnej fermentacji do produkcji „pierwszego na świecie” zrównoważonego składnika laktoferyny LF+. TurtleTree koncentruje się głównie na badaniach nad żywieniem niemowląt, odpornością, zdrowiem jelit itp. i planuje oficjalne wprowadzenie powiązanych produktów w 2023 roku. Planuje się produkcję 200 000 kg rocznie do 2025 roku.

Źródło : https://www.breakinglatest.news/business/jd-coms-first-chaoji-home-furnishing-experience-center-starts-operation-ningde-era-kirin-battery-will-land-on-aitos-new-model-series-the-first-league-of-legends-mobile-game-ionia-cup-will-start-in/