PAX East 2024: Wyjątkowa szansa na zdobycie skórki League of Legends Neo Pax Jax

Wyjątkowa okazja dla kolekcjonerów League of Legends

Kolekcjonerzy League of Legends mają powody do radości dzięki ekscytującej zapowiedzi PAX East 2024, podczas której rozdawane będą kody na jeden z najrzadszych przedmiotów kolekcjonerskich w grze. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w polowaniu na specjalny skarb i przynieść z powrotem jeszcze rzadsza nagroda: skórka Neo Pax Jax. Odbywające się w Boston Convention and Exhibition Centre w dniach 21–24 marca tegoroczne targi PAX East obiecują znacznie więcej niż tylko dobrą zabawę. Aby uczcić 20. rocznicę PAX, podczas uroczystości gracze będą mogli także otrzymać ekskluzywne klucze do gry Neo Pax Jax. Neo Pax Jax został dodany do League of Legends podczas przeróbki bohatera. Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games.

Rarytas doceniany przez fanów League of Legends

Oryginalna skórka Pax Jax zadebiutowała na targach PAX East i Prime w 2010 roku, kiedy League miała zaledwie rok. Po ponownym pojawieniu się na PAX East w następnym roku, żółta skórka stała się nie do zdobycia, dostępna jedynie za pośrednictwem kart rozdawanych na ówczesnych wydarzeniach. Oryginalna skórka Pax Jax została po raz pierwszy zaoferowana graczom ponad dziesięć lat temu. Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games.

Reedycja, na którą z niecierpliwością czekali fani

Riot Games postanowiło złożyć hołd tej rzadkiej skórce wypuszczając Neo Pax Jax, nadając jej jaskrawą fioletową odmianę podczas przeróbki Jaxa. Wyjaśniła jednak również, że jedynym sposobem, w jaki gracze mogą dodać Neo Pax Jax do swojej kolekcji, jest zakup go po jego pierwszym wydaniu, bez planów uzupełniania go w sklepie klienta ani dodawania do skrzyń z możliwością ponownego losowania w dowolnym momencie.

Neo Pax Jax można było kupić za 200 Mitycznej Esencji, co czyniło ją bardzo kosztowną skórką, którą mogli otrzymać za darmo tylko posiadacze oryginalnej skórki Pax Jax. To się wkrótce zmieni, niecały rok później, gdy PAX ogłasza ekscytujące poszukiwanie skarbów i nagrodę dla każdego, kto je ukończy. Bywalcy League of Legends wiedzą, jak pożądane będą kody, ponieważ jest to równie rzadka okazja dla Riot na przywrócenie historycznej skórki, zwłaszcza że jest ona oferowana za darmo.

Źródło: www.bing.com