Partnerstwo League of Legends Xbox Game Pass: Game pass, darmowi bohaterowie, limitowane nagrody i nie tylko


Współzałożyciel Riot Games ujawnił partnerstwo League of Legends z Xbox Game Pass podczas wydarzenia Xbox i Bethesda Games w czerwcu 2022 r.

Teraz Riot Games i Xbox oficjalnie nawiązały współpracę. League of Legends, Wild Rift, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics i VALORANT będą dostępne w szybko rozwijającej się usłudze Game Pass, jak ogłosiła dzisiaj firma.

Nowa współpraca między Xbox Game Pass i League of Legends to wielka sprawa. Pomoże to zwiększyć popularność gry i zachęci nowych graczy do jej wypróbowania.

Informacje o zbliżającej się współpracy League of Legends i Xbox Game Pass

League of Legends i Xbox Game Pass będą współpracować 12 grudnia 2022 r. W rezultacie wszyscy gracze posiadający konto Riot Games i aktualną subskrypcję Game Pass uzyskają specjalne korzyści. Ponadto przez ograniczony czas twórcy rozdają za darmo kilka limitowanych nagród.

Partnerstwo League of Legends Xbox Game Pass: Game pass, darmowi bohaterowie, limitowane nagrody i więcej 2
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Przez ograniczony czas gracze, którzy połączą swoje konto Riot Games z Xbox Game Pass, będą mogli otrzymać Masterwork Chest i klucz. Od 8 grudnia 2022 do 1 stycznia 2023 nagrody będą dostępne.

Gracze z aktywną subskrypcją Game Pass i kontem Riot Games będą również uprawnieni do następujących korzyści:

  • Wszystkich ponad 160 bohaterów odblokowanych od samego początku
  • Dostęp pierwszego dnia do każdego nowego bohatera, gdy tylko zostanie wydany
  • Zwiększenie PD o 20%.

League of Legends nigdy nie miało sposobu na odblokowanie wszystkich bohaterów poza grindowaniem lub wydawaniem pieniędzy na każdego z nich. Jednak dzięki współpracy gracze otrzymaliby wszystko od samego początku.

Zobacz obraz źródłowy
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Można przypuszczać, że popularność tej gry w ciągu najbliższych dni gwałtownie wzrośnie. Gracze, którzy kupią Game Pass do gry, będą mogli obejść ten system i wykorzystać wszystkich bohaterów, kiedy tylko zechcą. Należy jednak pamiętać, że teraz tylko podstawowi bohaterowie będą dostępni dla graczy.

Riot Games wprowadza League of Legends i wiele innych gier do sklepu Epic Games 2
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Korzyści wynikające ze współpracy będą dostępne tak długo, jak długo będzie istnieć aktualne członkostwo Xbox Game Pass. Riot Games i Xbox Game Pass wreszcie będą współpracować 12 grudnia 2022 roku.Źródło : https://notagamer.net/league-of-legends-xbox-game-pass-partnership/