Oto wszystkie piosenki League of Legends K/DA


Liga Legend muzyka jest raczej godna uwagi. Od standardowej ścieżki dźwiękowej po specjalne utwory takich ludzi jak Lil’ Nas X — jest wiele do przejścia. Jednak jednym z najczęściej omawianych jest K/DA, k-popowa grupa, z której się składa Liga Legend postacie z wieloma piosenkami. Postacie te otrzymują własne towary, a popularność utworów wykracza poza publiczność ograniczoną do osób znających się na grze. Oto krótkie przypomnienie o tym, co ktoś powinien wiedzieć o grupie.

Kim jest K/DA Liga Legend

To trochę skomplikowane pytanie!

Prostą odpowiedzią jest to, że K/DA składa się z czterech postaci z Liga Legend. Ahri, Akali, Evelynn i Kai’Sa występują razem. Istnieją nawet ich alternatywne skórki w ich strojach K-popowych w grze.

Skomplikowaną odpowiedzią jest to, że jest różna. W zależności od utworu i występu piosenkarz stojący za każdą postacią może się różnić. Soyeon z (G)I-dle jest jedynym konsekwentnym członkiem, zawsze występującym jako Akali. Jednak inni często się zmieniają. Ahri jest Miyeonem (G)I-dle’a w „Pop/Stars”, ale jest Nayeonem z Twice w „I’ll Show You”.

Dlatego najłatwiej jest myśleć o nich „jako” o postaciach.

Jakie są Liga Legend Piosenki K/DA?

O wiele łatwiej jest odpowiedzieć! Piosenka „Pop/Stars” i grupa K/DA zadebiutowały na festiwalu w 2018 roku Liga Legend Mistrzostwa Świata.

Oto pierwszy występ.

Jeśli chodzi o utwory, oto wszystkie dotychczasowe utwory grupy. Do każdego z nich przygotowano oficjalny teledysk.

Nie mieli jeszcze oficjalnego, pełnego albumu. Jednak PE Wszyscy won zadebiutował w 2020 roku.

Liga Legend jest dostępny na komputery PC.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d828f48ac843189f63a32c4ed75a40&url=https%3A%2F%2Fwww.siliconera.com%2Fheres-every-league-of-legends-k-da-song%2F&c=3109986624195190375&mkt=fr-fr