Oto skórki bohaterów DRX po ich spektakularnym zwycięstwie w League Of Legends Worlds 2022 – League Of Legends


W finale filmu, jak ci powiedzieliśmy Kronika, którą poświęciliśmy kilka dni temuDRX zdołał zdominować T1 podczas ostatniego pobytu świat 2022 tempo nie odchodź jako ulubionyDlatego członkowie nowej mistrzowskiej drużyny mają okazję cieszyć się jeden z największych przywilejów Co mogą zrobić mistrzowie świata League of Legends: Możliwość wyboru już klasycznego skórki mistrzów świataI chociaż wielu może spekulować, gdzie poszły strzały, prawda jest taka, że ​​członkowie DRX byli zaskoczeni niektórymi ze swoich wyborów.

Wkrótce był jego własnym Gry o zamieszkach Kto wybrał, którzy bohaterowie otrzymają skórkę tematyczną z okazji Mistrzostw Świata. Jednak jakiś czas temu sytuacja uległa zmianie i teraz to sami mistrzowie mają potencjał. uwiecznij swój wyczynDlatego w prawie całym kompleksie, przy braku turkusJak ujawnia, jest jasne, komu poświęci skórkę bohatera GryRiv,

  • Kingon (górny) – atrox
  • Pyosik (las) – krewni
  • Zeka (środkowy laner) – Akali
  • Chatur (dolny) – Caitlyn
  • Beryl (wsparcie) – popiół (jeszcze nie zdecydowany)
  • Juhan (opcja) – maokai

Wiele ciekawostek w wyborze mistrza świata

Tak więc w przypadku braku turkusWsparcie zespołu, wszyscy członkowie jasno wiedzą, która postać zasługuje na skórkę mistrza. królowieGórny wybrał Aatroxa od czasu gry z tym mistrzem 3 z 5 gier w finaleW rzeczywistości z nim udało mu się być jednym z najważniejszych z dwóch ostatnich konfliktów, ostatecznie decydującą bitwą dla serii do pokonania. ze swojej strony, pyosicJungle One wybrał Spokrewnionych z jednego prostego powodu: był wdzięczny za swoją przeszłośćKiedy byłem Kindred One Trick Pony, żartowałem o podbijaniu świata dobra skóra Z charakteru Dziś, po wielu latach, osiągnął swój cel.

wybór inteligencja Ty Mądry, środkowy i dolny zespół również nie są bez ciekawości. Z jednej strony Zeka wybrał Akali, pomimo wygranej z Silasem; Z drugiej strony Daft, który był już mistrzem świata i oznaczający Aby odbyć służbę wojskową w Korei, wybrał Caitlin, postać, z którą rozegrał piątą mapę finału. Jednak wielu spodziewało się, że Daft wybierze mistrza, Ezriela, z którym jest uważany za najlepszego gracza na świecie.

Ze swojej strony Beryl, w przeciwieństwie do alternatywy Jan, który ma upodobanie do Maokai, pozostaje niezdecydowany na mistrza. Mimo to wierzy, że ma wiele możliwości i jedna z nich wzbudza jego największe zainteresowanie. W związku z tym Wsparcie nie jest w stanie wybrać między Broomem, Soraką, Luxem, Heimerdingerem, Renatą, Lulu, Railsem, Karmą, Bardo, Amumu i Ashem. Nawet wtedy, popiół To ta z największą liczbą głosów. A biorąc pod uwagę jego wszechstronność, po wybraniu 11 bohaterów w 21 meczach, jest to dla niego wyraźnie trudne wezwanie.Źródło : https://nationworldnews.com/these-are-the-drx-champion-skins-after-their-spectacular-victory-in-league-of-legends-worlds-2022-league-of-legends-3dgames/