Oszałamiające zdenerwowanie w półfinałach League of Legends


DRX pokonał Gen.G 3-1 w serii półfinałów League of Legends, w której cała społeczność była na krawędzi swoich miejsc.

Gen.G był rozstawionym numerem 1 w LCK, czyli League of Legends Champions Korea League, a dla wielu był niezawodnym wyborem do awansu do finału. Mimo to DRX ma za sobą gwiezdne mistrzostwa, pokonując poprzednie Mistrzostwa Świata EDG z tyłu, wygrywając trzy mecze z rzędu.

Pierwsze dwie gry były gryzące, a obie drużyny odniosły zwycięstwo nad drugim, ale DRX z łatwością wygrał trzecią rundę, stawiając ich na piedestale, aby pokonać Gen.G i awansować do finału.

W ostatniej rundzie gra była równa pod względem sum złota aż do 27 minut – podczas gdy DRX zapewnił sobie więcej celów niż Gen.G, Gen.G był bezpieczny w swojej hodowli i był w stanie nadążyć dzięki solidnej decyzji – tworzenie i określanie, kiedy uderzyć, a kiedy się wycofać. To znaczy do około 24 minut.

Gen Chovy, podczas nawigowania w kierunku dolnej linii, przypadkowo użył swojej umiejętności Błysku – blokując go z jedynego narzędzia ucieczki na pięć minut i wyraźny znak, że presja zaczyna działać. Zaledwie dwie minuty później, Gen Peanut, próbując aby oczyścić wizję otaczającą Barona, zostaje zgankowany przez DRX Pyosika i BeryL – i to wszystko spływa kaskadą stamtąd.

Gen Doran teleportuje się w drogę, o wiele za wcześnie i zostaje złapany niemal natychmiast, a DRX może pokonać Barona za darmo. DRX następnie bierze Smoka, Południową Wieżę i Środkową Wieżę z małym konkursem.

Po krótkiej potyczce DRX był w stanie zepchnąć również Południową Wieżę Poziomu 2. Ostatnim wahaniem na korzyść DRX był pat z Dragonem w 34 minucie, gdzie DRX Beryl wylądował czteroosobowym ogłuszeniem za pomocą Lodowej Szczeliny Brauma, dając DRX zarówno Smoka, jak i cztery zabójstwa, chociaż GEN Ruler był w stanie pokonać dwóch członków DRX w trakcie.

Stamtąd DRX bierze następnego barona i naciska zarówno na górną, jak i środkową linię, przejmując oba inhibitory, zanim zapieczętuje umowę i ogłosi zwycięstwo. DRX zmierzy się z T1 w finale 5 listopada w San Francisco.

Napisany przez Juniora Miyai w imieniu GLHF.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635f48680a0e4e89b15243ed83af1812&url=https%3A%2F%2Fwww.news.com.au%2Ftechnology%2Fgaming%2Fstunning-upset-at-league-of-legends-semifinals%2Fnews-story%2F0a47fe91a016ee90050fb33b2196e857&c=11633146647952009408&mkt=fr-fr