Ornn: wszystkie informacje na temat jego pasywnej zmiany w League of Legends 14.11

Ornn, jeden z najbardziej dynamicznych bohaterów w League of Legends, jest uwielbiany przez wielu graczy za swoją wytrzymałość na górnej linii i zdolność zakłócania walk drużynowych swoimi potężnymi umiejętnościami. Jedną ze szczególnych cech Ornna jest jego umiejętność pasywna, Mistrz Rzemiosła, która pozwala mu ulepszać legendarne przedmioty członków jego zespołu od poziomu 13. Teraz deweloper Riot Games zmienia sposób działania tej umiejętności pasywnej.

Ewolucja umiejętności biernej Ornna w League of Legends

League of Legends to prawdopodobnie najpopularniejsza gra MOBA na świecie, częściowo dzięki unikalnym projektom bohaterów. Ornn, choć nie jest jednym z oryginalnych bohaterów, wyróżnia się rozgrywką i interakcjami z kolegami z drużyny.

Zmiany w umiejętności biernej Ornna

Umiejętność bierna Ornna ma kilka aspektów. Ma dostęp do Żywej Kuźni, która pozwala mu wytwarzać przedmioty nie nadające się do spożycia w dowolnym miejscu na polu bitwy. Jego inna umiejętność bierna, Mistrz Rzemiosła, jest tą, którą najbardziej znają gracze spoza Ornna. Pozwala Ornnowi ulepszyć legendarny przedmiot w swoim ekwipunku do nowego przedmiotu z nowymi, ulepszonymi statystykami, gdy osiągnie poziom 13. Z każdym dodatkowym poziomem Ornn może ulepszyć legendarny przedmiot kolegi z drużyny do jednej ulepszonej wersji.

14 maja Insider League Spixeraxe30 ujawnił, że umiejętność bierna Ornna zostanie poddana niewielkim zmianom, umożliwiając teraz ulepszanie wszystkich legendarnych przedmiotów za pomocą tej umiejętności. Jednak ulepszone przedmioty nie będą już miały epickich nazw wskazujących, że zostały ulepszone, ale będą miały tag Arcydzieło dodany na końcu nazwy podstawowej.

Nadchodzące aktualizacje w League of Legends

Później, 25 maja, główny projektant gry League, Matt „Phroxzon” Leung-Harison, ujawnił pełne informacje o łatce nadchodzącej łatki 14.11, potwierdzając, że zmiany te zostaną wprowadzone na aktywnych serwerach.

Ta zmiana następuje po licznych zmianach, usunięciach i dodaniu przedmiotów do gry, co oznacza, że ​​umiejętność bierna Ornna musiała być stale dostosowywana, aby dostosować się do każdego nowego legendarnego przedmiotu. Jednakże, chociaż popularne nazwy specjalne zostaną usunięte, prawie wszystkie nowe legendarne przedmioty będzie można teraz ulepszyć.

Jeśli nie możesz się doczekać kolejnej aktualizacji, sprawdź naszą listę bohaterów LoL, aby dowiedzieć się, których bohaterów warto się nauczyć w następnej kolejności. Lub, jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, rzucimy okiem na aktualne promocje w League of Legends Mythic Store.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby skorzystać z świetnych ofert.

Źródło: www.bing.com