Ornn: Ujawniono nową ewolucję swojej umiejętności biernej w League of Legends

Ornn, dynamiczny mistrz League of Legends

Ornn, siła na Summoners’ Rift

Ornn jest jednym z najbardziej dynamicznych bohaterów w całej League of Legends. Od czasu pojawienia się Freljorda Demigod na Summoners’ Rift w 2017 roku stworzył silną bazę graczy, którzy doceniają jego wytrzymałość na górnej linii i jego zdolność do zakłócania walk drużynowych dzięki jego potężnemu zakresowi umiejętności. Jednym z najbardziej unikalnych aspektów Ornna jest jedna z jego umiejętności pasywnych, Mistrz Rzemiosła, która pozwala mu ulepszać legendarne przedmioty swoje i swoich towarzyszy, gdy osiągnie poziom 13. Teraz twórca Riot Games specjalnie zmienia sposób działania tej umiejętności pasywnej.

Przegląd umiejętności pasywnej Ornna

League of Legends to niewątpliwie najpopularniejsza gra MOBA na świecie. Gra początkowo zyskała popularność głównie dzięki unikalnym projektom bohaterów. Chociaż Ornn nie jest jednym z oryginalnych bohaterów, z pewnością wyróżnia się dla mnie jako jeden z najbardziej ikonicznych projektów w jego rozgrywce i interakcjach z członkami drużyny.

Zdolność pasywna Ornna ma kilka poziomów. Po pierwsze, ma dostęp do Żywej Kuźni, która pozwala Ornnowi wytwarzać przedmioty nie nadające się do spożycia w dowolnym miejscu na polu bitwy. Jego inną umiejętnością pasywną jest Mistrz Rzemiosła, który jest najbardziej zaznajomiony z graczami spoza Ornna. Dzięki temu Ornn może ulepszyć legendarny przedmiot w swoim ekwipunku do nowego przedmiotu, również z nową nazwą i ulepszonymi statystykami, gdy osiągnie poziom 13. Na każdym kolejnym poziomie Ornn może ulepszyć legendarny przedmiot członka drużyny do lepszej wersji . Do tej pory istniała ograniczona liczba legendarnych przedmiotów, które Ornn mógł ulepszyć za pomocą tej umiejętności pasywnej.

14 maja znawca League Spixeraxe30 ujawnił, że umiejętność pasywna Ornna zostanie nieznacznie zmieniona, co oznacza, że ​​wszystkie legendarne przedmioty będą mogły zostać wzmocnione dzięki jego zdolności pasywnej. Wiąże się to jednak ze zmianą polegającą na tym, że ulepszone przedmioty nie będą już miały epickich nazw podkreślających, że zostały ulepszone, teraz z dodanym znacznikiem Dzieła Sztuki na końcu nazwy podstawowej.

Nadchodzące zmiany w League of Legends

Później, 25 maja, główny projektant League Matt „Phroxzon” Leung-Harrison ujawnił pełne informacje o łatce dla nadchodzącej łatki 14.11, potwierdzając, że zmiany te zostaną wprowadzone na aktywne serwery.

Zmiana ta następuje po licznych zmianach, usunięciach i dodaniach przedmiotów w grze, co oznacza, że ​​umiejętność pasywna Ornna musiałaby być stale modyfikowana, aby nadążać za każdym nowym, legendarnym przedmiotem. Teraz, chociaż ulubione nazwy specjalne zostaną usunięte, przynajmniej prawie każdy nowy legendarny przedmiot będzie można ulepszyć.

Jeśli nie możesz się doczekać kolejnej łatki, sprawdź naszą listę rankingową LoL, aby zobaczyć, jakich bohaterów warto się uczyć w następnej kolejności. Lub, jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, mamy dla Ciebie zapowiedź tego, co jest obecnie przecenione w League of Legends Mythic Store.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby znaleźć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com