Opcja wymiany w League of Legends była kiedyś czymś


Poczekalnie przed meczem League of Legends to fascynujące przeżycie, jeśli wiesz, czego szukać. Niektóre mecze można wygrać lub przegrać, decydując o składzie twojej drużyny kontra ich, a niektóre pozycje są mocno utrudnione, jeśli zostaną wytypowane. Gracz może poprosić o wymianę bohatera na ekranie wyboru MOBA, ale bez przyzwoitej komunikacji z resztą zespołu nie zawsze jest to zrozumiałe. W związku z tym rzucono wołanie o opcję „wybierz handel”, a programista podpowiedział, że jest to coś, co rzucili już dawno temu.

Bycie pierwszym wyborem w grze League może początkowo wydawać się najlepszym scenariuszem dla nowego gracza; masz największą szansę na zdobycie pożądanego bohatera, o ile nie zostali zbanowani, i możesz zacząć opracowywać swój plan gry od pierwszej minuty. Zapytaj jednak znużonego światem gracza LoL, czy chce pierwszego wyboru, a wtedy odpowiedź najprawdopodobniej brzmi nie.

Wiele alei, zwłaszcza górnych, może polegać w dużym stopniu na umiejętności kontratakowania wroga. Im wyższe ELO, tym mniej błędów popełnianych jest po obu stronach (teoretycznie), więc musisz wykorzystać każdą możliwą przewagę. Jeśli twoja pula bohaterów jest dość mała, bycie pierwszym wyborem w meczu może być katastrofalne; nie chcesz być zmuszony do wybrania jako pierwszego Yoricka, tylko po to, by wróg skontrował cię z Irelią później w drafcie.

Post na Reddicie trochę się tym zajmuje i sugeruje, że gracze powinni mieć możliwość zażądania wymiany kolejności wyboru. Prosząc kogoś w fazie draftu meczu o wymianę bohaterów, najpierw musisz upewnić się, że jest właścicielem tego, którego chcesz, a ty jesteś właścicielem tego, którego chce. Nie brzmi to zbyt dużo, ale jeśli kiedykolwiek próbowałeś komunikować się z nieznajomymi przez Internet, nawet najbardziej podstawowa rozmowa może przypominać wyrywanie zębów.

Z tej rozmowy były programista UI dla League of Legends, riotBourns, włączył się, aby podzielić się tym, że kiedyś przedstawili ten pomysł, ale okazało się, że jest to zbyt skomplikowane, aby zespół mógł je wdrożyć: „Zaproponowałem to, gdy pracowałem nad przeprojektowanie wyboru bohaterów na PC, ale mój początkowy projekt był trochę zbyt skomplikowany (można było wymieniać pozycje i bohaterów), więc odłożyliśmy to na półkę”.

Mobilna wersja League, Wilf Rift, ma w rzeczywistości wersję handlu wyborami, ale po tym, jak riotBourns szczegółowo omówił, dlaczego czas tworzenia nie byłby tego wart na PC, jest mało prawdopodobne, aby faza draftu zmieniła się w najbliższym czasie.

Jeśli jesteś nowy w League i martwisz się, że musisz zawsze wybierać jako pierwszy, lepiej zacznij zdobywać prawdziwy dobry w każdym, z kim grasz – ten przewodnik o tym, jak grać w League of Legends, powinien dać ci przewagę, której potrzebujesz. Dla tych, którzy są bardziej doświadczeni, zapoznaj się z informacjami o aktualizacji 12.17 League of Legends; próba znalezienia meta, zanim stanie się meta, to połowa sukcesu – w każdym razie myślę.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63189d0bd5d24c22aa048d53ed4f1e3f&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fleague-of-legends%2Fpick-trade-option&c=2253164028054468749&mkt=fr-fr