Ogromne wzmocnienia Chmurnego Smoka i przeróbka Wiecznego Mrozu trafiły do ​​cyklu przedsezonowego 12 League of Legends


Przedsezon 12 League of Legends jest tuż za rogiem i chociaż Riot Games wymieniło kilka oczekiwanych aktualizacji dla łatki, było kilka zmian, które nie zostały udokumentowane.

Jest jedna z ważniejszych zmian, o których twórcy League of Legends nie wspomnieli. Te poprawki, które trafiają na serwery testowe PBE, są ogromnym wzmocnieniem, jakie otrzymają Cloud Drake i Cloud Soul.

W powyższym poście Redditor udokumentował wzmocnienie Cloud Drake, które trafiło na PBE, wraz z przeróbką, którą Everfrost może otrzymać pod względem receptury i podstawowych statystyk.

Wspomniane zmiany dotyczą jednak tylko serwera PBE i nie należy ich traktować jako oficjalnych aktualizacji wprowadzonych do patcha 11.23. Riot będzie bawił się mnóstwem pomysłów na serwerze testowym i nie wszystkie z nich trafią do ostatniego patcha.


Nie Ostateczny Pośpiech Umiejętności z Ogromny Chmurny Smok w przedsezonie League of Legends 12

Przedsezon 2022: Podgląd PBE! Szybki i łatwy przewodnik po całej zawartości przedsezonowej 2022, która pojawi się na PBE!➡ Szczegóły tutaj: riot.com/3n6UzA2 https://t.co/xAa9cm9PG8

W nowej aktualizacji League of Legends na PBE, Cloud Drake nie zapewnia już graczom Ostatecznego Przyspieszenia Umiejętności.

Zamiast tego będzie oferować +3,5% prędkości ruchu poza walką i +3,5% odporności na spowolnienie, dając smokowi znaczny wzrost mocy.

Cloud Drake był jednym z najbardziej rozczarowujących smoków w LoL-u. Ma jeden z najniższych współczynników wygranych i nie wpływa na stan gry tak bardzo, jak Infernal, Mountain i Ocean Drake.

Z drugiej strony Everfrost jest o 400 sztuk złota tańszy i można go zbudować bezpośrednio z Rubinowego Kryształu, zamiast wchodzić w Kindlegem. Podstawowy AP Everfrost również został nieco osłabiony i zostanie zmniejszony z 80 AP do 70 AP, a mityczna umiejętność pasywna zmieni się z 15 AP za legendarny przedmiot do 10 AP.

Ścieżka budowania Wiecznego Mrozu będzie taka sama, jak w przypadku Korony Strzaskanej Królowej, a Redditor uważa, że ​​przedmiot będzie teraz dostępny dla wielu wspierających zaklinaczy, zwłaszcza po nowej przeróbce Glacial Augment.

Przedsezonowa aktualizacja 12. sezonu League of Legends zostanie opublikowana 17 listopada wraz z łatką 11.23.


Source : https://www.sportskeeda.com/esports/massive-cloud-drake-buffs-everfrost-rework-hit-league-legends-preseason-12-pbe-cycle