Ogłasza premierę drugiego sezonu League of Legends Arcane, który już stawia czoła silnej konkurencji

Oczekiwanie na drugi sezon League of Legends Arcane

Fani League of Legends są zachwyceni. Zapowiedziano długo oczekiwany drugi sezon serialu animowanego „Arcane” opartego na popularnym tytule Riot Games. Pierwszy sezon zyskał szerokie uznanie fanów po premierze w serwisie Netflix w 2021 r. Według najnowszych doniesień serial ma pojawić się pod koniec 2024 r. Jednak oczekiwanie na ogłoszenie nadchodzącego serialu może być trudne, serial już się rozpoczął inne problemy na swoich rękach.

Ostra konkurencja dla League of Legends Arcane

Podczas gdy rok 2024 zapowiada liczne adaptacje gier wideo w formie seriali i filmów, League of Legends Arcane może stawić czoła ostrej konkurencji, aby utrzymać swój atrakcyjność.

Fani spodziewają się powrotu Sonic the Hedgehog, kultowej postaci SEGA, na dużym ekranie w przyszłym roku. Pierwsze dwa filmy z serii zostały docenione za przedstawienie niezwykle popularnej niebieskiej plamy, a premiera kolejnego filmu zaplanowana jest na grudzień 2024 roku.

Poza tym Paramount Pictures planuje także w przyszłym roku trafić na ekrany telewizorów z drugim sezonem Halo. Pierwszy sezon wystartuje w 2022 roku, a fani serii strzelanek pierwszoosobowych są podekscytowani jej wiernością grom wideo. Drugi sezon jest wyczekiwany przez wielu fanów na całym świecie.

A to nie wszystko, w przyszłym roku najprawdopodobniej ukaże się także kontynuacja Mortal Kombat. Pierwszy film ukazał się w 2021 roku i okazał się sukcesem kasowym. Fanów popularnej serii bijatyk z pewnością ucieszy wiadomość, że Johnny Cage prawdopodobnie pojawi się w drugiej części serii filmów, po jego nieobecności w pierwszej.

Nadejdzie wiele nowych adaptacji

Zaledwie kilka dni temu ujawniono, że aktorski film inspirowany Ghost of Tsushima wszedł w nową fazę produkcji. Oczekuje się, że Chad Stahelski, reżyser filmów o Johnie Wicku, nakręci film Ghost of Tsushima będący hołdem dla japońskiej kultury i historii. Nadchodzący film wywołał spore emocje wśród fanów. Ponadto oczekuje się, że Amazon wstrząśnie branżą gier, wprowadzając jako materiał źródłowy adaptację popularnego restartu God of War z 2018 roku. Chociaż seria God of War planowana jest na 2024 rok, dokładne szczegóły nie są jeszcze znane.

Wreszcie w przyszłym roku będzie można zobaczyć także drugi sezon serialu HBO The Last of US. Wysoko przyjęty pierwszy sezon zakończył się klifem, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak przygoda Ellie i Joela przybierze nowy obrót w następnym sezonie. Biorąc pod uwagę tak wiele filmów i seriali telewizyjnych, które przyciągną graczy w 2024 roku, czekamy, jak poradzi sobie League of Legends Arcane.

Źródło: www.essentiallysports.com