Odkryj Supervive: odnowioną grę MOBA od twórców League of Legends

Nowa odsłona gry MOBA: Supervive

Jeśli grasz w gry wideo na PC od co najmniej 20 lat, prawdopodobnie znasz gry MOBA. Ten podgatunek gier strategicznych, będący skrótem od „Multiplayer Online Battle Arena”, jest od dawna ostoją gier online, imprez LAN i społeczności e-sportowej. Jeśli nie grałeś w gry takie jak Dota 2 czy Smite, prawdopodobnie znasz małą grę o nazwie League of Legends, matkę wszystkich gier MOBA, której baza aktywnych graczy wynosząca ponad 150 milionów czyni ją jedną z najpopularniejszych gier na planeta.

Odświeżające wrażenia z gry

Gry MOBA nie zmieniły się zbytnio od czasu ich stworzenia jako modów społecznościowych do gier strategicznych czasu rzeczywistego, takich jak Warcraft III i Starcraft na początku XXI wieku. W większości gier do walki włącza się dwóch graczy lub drużyny, wybierają ścieżkę i klikają Twoja droga do zwycięstwa. To coś więcej, ale dla graczy, którzy nie mają doświadczenia w mechanice strategii na arenie bitew, oglądanie gry w League of Legends, nie mówiąc już o graniu w nią, często może wydawać się zagmatwane, a dla niektórych nieco archaiczne.

Obiecująca gra: Supervive

To sposób myślenia, który twórcy młodego niezależnego studia Theorycraft Games mają nadzieję zmienić dzięki swojej nowej, darmowej grze bohaterskiej typu „battle royale”, Supervive. Dzięki zespołowi złożonemu z weteranów branży, którzy pracowali nad grami takimi jak League of Legends, Halo, Destiny, Overwatch i Valorant, twórcy Supervive wnoszą na stół swoje różnorodne doświadczenia, aby stworzyć najlepsze połączenie gier wieloosobowych, które pasuje do niemal każdego współczesnego świata. konkurencyjna gra, która na nowo odkrywa doświadczenie MOBA dla współczesnej wrażliwości.

Niedawno firma Rolling Stone rozmawiała z twórcami, aby przetestować wczesną wersję gry (opisaną jako „pre-pre-alpha”) i w ciągu kilku godzin poznała tajniki mechaniki łączenia gatunków. Ta wersja gry była nadal w fazie rozwoju, ale twórcy potwierdzili, że ich celem jest uruchomienie otwartej wersji beta „pod koniec 2024 r.”, która będzie dostępna dla każdego, kto się zarejestruje.

Źródło: www.bing.com