Odkryj Smoldera w League of Legends

League of Legends: Odkryj Smoldera, nowego mistrza, który zmieni wszystko w 2024 roku

Ponieważ nowy rok dopiero się rozpoczął, fani League of Legends mogą już założyć się, że rok 2024 będzie rokiem wybuchowym. Ci, którzy świętują Księżycowy Nowy Rok, wiedzą już, że kolejny mistrz, Smolder, zamieni Summoner’s Rift w piekło, podczas gdy Riot obchodzi Rok Smoka w całkiem dosłowny sposób. W przypływie ekscytacji gracze League zostali zapoznani z kolejnym bohaterem gry, Smolderem. Smok w uroczy sposób zadebiutował jako szczeniak w filmie udostępnionym niedawno w mediach społecznościowych, dając fanom wgląd w potężne stworzenie, które wkrótce będzie na nich czekać na Rift. Ale fani dostrzegli istnienie Smoldera już kilka miesięcy temu, kiedy mówiono tylko o jego jajku.

Wszystko, co do tej pory wiemy o Smolderze

Smolder ucieleśnia esencję prawdziwego smoka z czterema nogami, dwoma skrzydłami i ognistymi rogami, które blakną z jasnożółtego do chłodnego błękitu. Płomienie, które według Smoldera mogą być czymkolwiek, o ile płoną, to moc, która wzbudza szacunek nawet u wielkich władców, takich jak królowie i królowe Camavor.

Wzmianka o wschodnim regionie Runeterry w ujawnieniu nowego bohatera może sugerować, że Smolder pochodzi z tego samego regionu co Viego, czyniąc go w ten sposób drugim bohaterem Camavora – sugerując bogatą historię do zbadania wraz z historią smoka.

Zabawna osobowość i żywy wygląd

Mały szczeniak ma wesołą osobowość, która doskonale uzupełnia jego żywy wygląd, a także barwne usposobienie, które w połączeniu z ciekawością młodzieńca sprawia, że ​​Smolder jest mistrzem wartym oglądania. Dodając dodatkową warstwę wiedzy do ujawnienia, matka Smoldera towarzyszyła małemu smokowi, aby przedstawić się światu. Ale to nie jedyne powiązanie rodzinne, które fani już zauważyli. Jeśli Smolder rzeczywiście jest smokiem Camavor, może być spokrewniony z Babcią Viper, uważaną za protoplastkę wszystkich smoków Camavor.

W Roku Smoka fani League lepiej przygotują swój ognioodporny sprzęt, ponieważ Smolder ma zamiar zmienić grę w olśniewające widowisko, budując oczekiwanie na bitwy, które rozegrają się z innym smokiem na Szczelinie.

Źródło: www.bing.com