Odkryj nowe zegarki League of Legends X G-SHOCK

Casio Computer Co., Ltd. przedstawia najnowsze modele rodziny odpornych na wstrząsy zegarków G-SHOCK. Dwa nowe zegarki – GM-B2100LL i GA-110LL – powstały we współpracy z Riot Games, światowym liderem e-sportu oraz twórcą i wydawcą popularnej, globalnej gry online League of Legends.

League of Legends: światowej klasy gra oparta na rywalizacji

League of Legends to gra wieloosobowa oparta na rywalizacji pięć na pięciu, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Gracze kontrolują postacie zwane „mistrzami”, walcząc o dotarcie do bazy przeciwników. Atrakcyjność różnorodnych postaci, obrazów, muzyki i innej zawartości sprawiła, że ​​gra odniosła światowy sukces.

Odporne na wstrząsy zegarki GM-B2100LL i GA-110LL, oparte odpowiednio na całkowicie metalowym modelu GM-B2100 z ośmiokątną ramką i GA-110 z charakterystyczną trójwymiarową tarczą, przywołują realistyczny świat gry League of Legends ze szczegółowymi szczegółami, obecny na tarczy, kopercie i bransolecie.

GM-B2100LL: Zainspirowany technologią ze świata gier

Projekt stanowi połączenie magii i technologii Hextech ze świata League of Legends. Ramka i części bransolety zostały wykończone postarzanym wykończeniem, aby uzyskać efekt zużycia. Niebieskie akcenty na ekranie LCD i wskazówce minutowej reprezentują kolor technologii Hextech.

GA-110LL: Zawiera popularną postać Jinx

Popularna i charyzmatyczna mistrzyni, Jinx, jest przedstawiona na ramce i bransolecie w żywych kolorach. Bransoletka i wskazówka na wewnętrznej tarczy, umieszczona na godzinie 9, przypominają rakietę, która jest charakterystyczną bronią Jinx.

Logo gry League of Legends pojawia się często na tych specjalnych zegarkach, w tym na dekielku i pasku.

Aby kupić lub uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową G-SHOCK. Śledź nas na Instagramie, Facebooku lub Telegramie, aby uzyskać więcej aktualizacji i ważnych wiadomości.

Źródło: hype.my