Odkryj nowe skórki League of Legends w 2024 roku

Przygotuj się na ekscytujący rok skórek League of Legends w 2024 roku! Riot Games ma w zanadrzu kilka niesamowitych planów, które poprawią Twoje wrażenia z gry. Jest na co czekać, od nowych linii skórek po powracające ulubione motywy fanów.

Niebiańska skórka

Riot Games zaprezentowało niedawno oszałamiającą skórkę Heavenscale w swoim filmie „Sezon 2024 Look Ahead”. Ta linia skórek została zaprojektowana, aby uczcić Księżycowy Nowy Rok w wielkim stylu, dzięki skomplikowanym projektom i zapierającej dech w piersiach grafice, która przeniesie graczy do świata mitycznego piękna.

Oprócz Heavenscale Riot Games przywraca ulubione motywy, takie jak skórki Porcelain, Faerie Court, Project i Blood Moon. Motywy te cieszą się ogromną popularnością wśród graczy i z pewnością powrócą triumfalnie, dając fanom szansę na wyposażenie swoich ulubionych bohaterów w kultowe i bardzo poszukiwane skórki.

Nowe wydania skórek i aktualizacje bohaterów

Riot Games ma ekscytujące plany dotyczące konkretnych bohaterów na rok 2024. Rammus i Olaf otrzymają zupełnie nowe skórki, wywołując ogromne emocje i spekulacje wśród graczy. Ponadto Riot Games stara się poprawiać wrażenia wizualne istniejących skórek poprzez aktualizacje grafiki i zrównoważonego rozwoju (ASU).

Lee Sin i Teemo to dwaj bohaterowie, którym zostaną poświęcone szczególne uwagi dzięki przerobionym skórkom. Nowe skórki Lee Sina ukażą się w maju, a ulepszone skórki Teemo mają pojawić się jeszcze w tym roku. Te aktualizacje tchną nowe życie w tych kultowych bohaterów i ich obszerne katalogi skórek.

Nadchodzące daty premiery skórek LoL

Jeśli nie możesz się doczekać, aby zdobyć najnowsze skórki, oto kilka nadchodzących dat premier, które warto zaznaczyć w swoim kalendarzu:

  • Yasuo: aktualizacja 14.2 – 24 stycznia 2024 r
  • Prestiżowa Niebiańska Skala Ezreal, Kai’Sa, Master Yi, Diana, Janna i Smolder: aktualizacja 14.3 – 7 lutego 2024 r.
  • Prestige Porcelain Kindred, Graves, Darius, Miss Fortune, Morgana, Irelia i Aurelion Sol: Aktualizacja 14.4 – 22 lutego 2024 r.

Prestiżowe skórki LoL 2024

Przygotuj się na olśnienie nadchodzącymi skórkami prestiżowymi w pierwszej połowie 2024 roku! Riot Games ujawniło imponującą listę bohaterów, którzy otrzymają to prestiżowe traktowanie. Pierwszym, który otrzyma prestiżową skórkę, będzie Rakan, a za nim Ezreal, Kindred, Evelynn i Kayle. Skórki te stanowią uosobienie ekskluzywności i stylu, oferując unikalne ulepszenia wizualne, efekty cząsteczkowe i animacje, które sprawią, że będą prawdziwą ucztą dla oczu.

Rakan, znany ze swoich pełnych wdzięku ruchów, zaprezentuje oszałamiającą przemianę, która podkreśli jego charyzmatyczną osobowość. Ezreal będzie emanował wyrafinowaniem i mocą, odzwierciedlając jego mistrzostwo w sztukach tajemnych. Skórka Kindred zachwyci graczy swoim eterycznym pięknem i subtelnymi detalami. Skóra Evelynn doskonale oddaje jej urok i zabójczą naturę, podczas gdy Kayle będzie promieniować boską mocą i sprawiedliwością na polu bitwy.

Te prestiżowe skórki na pierwszą połowę 2024 roku to tylko przedsmak wizualnych arcydzieł czekających na graczy w świecie League of Legends. Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej aktualizacji i przygotuj się do zaprezentowania swoich ulubionych bohaterów w ich najbardziej inspirujących formach!

Źródło: www.bing.com