Odkryj animację 3D BUCKa, od League of Legends po Love Death & Robots

Buck: odkrywanie ich projektów animacji 3D

Dołącz do nas w czwartek, 30 listopada na Gnomon Stage, aby spędzić wieczór z BUCKiem i poznać ich projekty animacji 3D! Od 2004 roku firma BUCK LA stała się globalną firmą kreatywną dostarczającą wiodące w branży animacje 3D zróżnicowanej klienteli, w tym Sony, Nike, Riot Games i Netflix. Podczas tego wydarzenia uczestnicy usłyszą od czterech utalentowanych artystów (Marca Steinberga, Kien Hoanga, Chloe Tu i Alfonso Petersena O’Farrilla) o ich zawodowej drodze w animacji 3D, ich wcześniejszych doświadczeniach zawodowych i korzyściach płynących z umiejętności interdyscyplinarnych podczas pracy nad modelowaniem , oświetlenie, renderowanie, kompozycja, opracowanie wyglądu i efekty wizualne. Podzielą się także niesamowitymi studiami przypadków ze swojej pracy nad Love, Death & Robots, League of Legends, Brawl Stars oraz kampaniami brandingowymi dla Truly, Airbnb i nie tylko! Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w branży, czy początkującym artystą, to wydarzenie poszerzy Twoje zrozumienie nietradycyjnego potoku animacji. Nie przegap tej okazji, aby dowiedzieć się więcej o filozofii produkcji BUCK, procesie twórczym i kulturze firmy, która promuje aktywne uczestnictwo każdego członka zespołu w końcowym wyniku projektu. Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, więc przygotuj swoje pytania! Jak zawsze zapraszamy na pizzę i networking przed głównym wydarzeniem! Drzwi otwierają się o 18:30, a impreza zaczyna się o 19:00. Wygodny, bezpłatny parking jest dostępny w Echelon Television Centre przy Romaine Street. Zarezerwuj miejsce już teraz i skorzystaj z ekskluzywnych zniżek dzięki naszemu sponsorowi Dell!

Sponsorowane przez Gnomon

Wydarzenia związane z Gnomonem są sponsorowane przez firmę Dell. Dell Precision może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie innowacji, które napędzają pracę zaawansowanych użytkowników, projektantów i twórców. Zespół ds. produktów Precision współpracuje bezpośrednio z klientami i partnerami strategicznymi, aby dostarczać najbardziej niezawodne i wydajne komputery firmy Dell. Inteligentną wydajność zapewnia oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji, Dell Optimizer for Precision oraz komponenty profesjonalnej klasy, takie jak procesory Intel® Core™ i Xeon®, szybka pamięć (w tym opcje pamięci ECC), skalowalna pamięć masowa i profesjonalna grafika firmy NVIDIA, która obsługują wiele aplikacji firmy NVIDIA i kreatywnych procesów roboczych, a także zastrzeżone technologie, takie jak Reliable Memory Technology Pro, opatentowane rozwiązania termiczne i Dell Optimizer.

O Gnomonie

Dowiedz się więcej o możliwościach akademickich Gnomon, życiu na kampusie i różnorodnych usługach wsparcia dostępnych dla studentów. Czy jesteś zainteresowany wycieczką po kampusie lub rozmową kwalifikacyjną z doradcą ds. rekrutacji, aby zostać studentem? Skontaktuj się z nami tutaj!

Źródło: www.gnomon.edu