Oczekuje się, że League of Legends otrzyma skórkę Strasznej Nocy na Halloweenowe Wydarzenie 2023


League of Legends zaktualizuje swój repertuar gotyckich skórek, aby kosmetyki dla bohaterów były znacznie bardziej przerażające niż obecnie.

Podczas ostatniego bloga deweloperskiego Riot Games omówiło niektóre z planów MOBA i tego, co zespół zaplanował dla graczy w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Poza rewelacjami na temat zmian przedsezonowych, które mają przywrócić Chemtechowego Smoka, a także wprowadzić znaczną ilość zmian w dżungli, twórcy opowiedzieli również o kilku nadchodzących premierach bohaterów i linii skórek.

okładka youtube

Jedna z nadchodzących skórek, która jest aktualizacją zestawu Gothic, znanego jako Straszna Noc, będzie aktualizować i wprowadzać elementy kosmetyczne dla następujących bohaterów:

  • Annie
  • Draven
  • Renata Glasc
  • Przetaczać się
  • Urgota.

Społeczność League of Legends głosowała na tę skórkę na początku sezonu 12 jako tę, która będzie wymagała przeróbki. Na szczęście twórcy wprowadzą w nim znaczną liczbę zmian, ponieważ skórka ma zostać przebudowana podczas wydarzenia Halloween 2023.


Gotycka skórka League of Legends zostanie zmieniona w przyszłym sezonie

okładka youtube

Jedna mroczna gotycka skórka będzie miała nowy wygląd pod sztandarem Fright Night, ponieważ twórcy nie tylko zapewnią im nowe odcienie kolorów, ale także zmienią sposób działania cząsteczek.

W oparciu o ankietę społeczności League of Legends, linia Gothic otrzymała dwa razy więcej głosów niż skórki Infernal i Arclight. Dlatego też, gdy sondaże zostały upublicznione, Riot ogłosił, że już szuka sposobów, w które mógłby popchnąć skórę.

Deweloper stwierdził, że istnieje wiele odcieni czerni, które będą mogli wypróbować w celu odnowienia skóry, „od uroczego i przerażającego do poważnego i ciemnego”.

Reav3 i @Riotphroxzon udostępnij kilka aktualizacji w LoL Pls: 🏜️ Czołg Shuriman 🗡️ Mistrz Darkin 🧚 Wsparcie Ixtal 🐉🌬️ Zmiany przedsezonowe 🖤 Aktualizacja głosowania gotyckiego 👊 i więcej

Podczas gdy Riot rozważa kosmetyczny makijaż dla tej linii, to dobra wiadomość dla fanów, którzy kochają gotyckie skórki, społeczność League of Legends nie omieszkała zauważyć wykluczenia z listy niektórych bohaterów, którzy wcześniej mieli na sobie halloweenowe elementy kosmetyczne. Nazwa.

Bohaterowie tacy jak Orianna i Amumu są nieobecni na liście, co sprawia, że ​​wielu w społeczności zastanawia się, dlaczego twórcy zdecydowali się ich pominąć. Mamy nadzieję, że ci mistrzowie znajdą się na liście, gdy nadejdzie wydarzenie Haloween 2023.


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-league-legends-expected-receive-fright-night-skinline-2023-halloween-event