Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu Arcane w serwisie Netflix w listopadzie 2024 r

Drugi i ostatni rozdział sezonu Arcane zaplanowano na listopad tego roku, a my mamy nowy zwiastun zapowiadający konflikt pomiędzy dwiema siostrami, Vi i Jinx.

Opis serii Arcane

Arcane opowiada historię dwóch kultowych bohaterek League of Legends, które tak się składa, że ​​są także siostrami. Jinx (Ella Purnell), znana również jako Powder, i Vi (Hailee Steinfeld) znajdują się po przeciwnych stronach w rozwijającej się wojnie pomiędzy utopijnym miastem Piltover a jego uciskanym mrocznym podbrzuszem, Zaun. Pod koniec pierwszego sezonu Powder i Vi ulegają całkowitej przemianie, a Powder staje się psotną Jinx, a Vi udowadnia, że ​​jest potężną mistrzynią.

Postacie

Oprócz Purnella i Steinfelda w rolach Vi i Jinx, w Arcane występują postacie Caitlyn (Elsa Davoine), Ekko (Reed Shannon), Jayce (Kevin Alejandro), Singed (Brett Tucker), Heimerdinger (Mick Wingert) i Viktor (Harry’ego Lloyda).

Przyszły

Ci z Was, którzy są rozczarowani zakończeniem serii, nie powinni się martwić: współtwórca serialu, Christian Linke, zapowiedział pojawienie się nowych animowanych projektów w uniwersum League of Legends. „Arcane to dopiero początek naszej największej podróży narracyjnej i naszej współpracy ze wspaniałym studiem animacji, jakim jest Fortiche” – powiedział Linke podczas aktualizacji League Dev. „Od samego początku, kiedy zaczynaliśmy pracę nad tym projektem, mieliśmy na myśli bardzo konkretne zakończenie, co oznacza, że ​​historia Arcane kończy się na drugim sezonie. Ale Arcane to tylko pierwsza z wielu historii, które chcemy opowiedzieć w Runeterze. »

Drugi sezon Arcane będzie dostępny w serwisie Netflix w listopadzie 2024 r. Poniżej możesz obejrzeć zwiastun nadchodzących odcinków Arcane.

Źródło: reaktormag.com