NRG nokautuje Golden Guardians i awansuje do play-offów LCS

NRG pokonało w niedzielę Golden Guardians 3: 1 i awansowało do finału play-off League Championship Series.

Zwycięstwo NRG

Zwycięska drużyna NRG odniosła pierwsze zwycięstwo w 33. minucie grając na czerwono, a następnie wygrała ponownie w 38. minucie grając na niebiesko i objęła prowadzenie 2-0. Po tym, jak GG zdołał utrzymać się przy życiu dzięki 33-minutowej wygranej grając na niebiesko, NRG zakończył grę szybką 29-minutową wygraną grając na czerwono.

Kluczowa wydajność

Victor „FBI” Huang z Australii zabłysnął dla NRG z 28 zabójstwami, 26 asystami i 11 zgonami w tym meczu. Trevor „Stixxay” Hayes, Amerykanin, w międzyczasie prowadził GG ze stosunkiem 26-8-14 zabójstw-zgonów-asyst.

Reszta turnieju

Po tej porażce GG spada do niższego remisu, gdzie w piątek zmierzy się z Dignitas w meczu ćwierćfinałowym. Pierwsze trzy drużyny w fazie play-off zakwalifikują się do Mistrzostw Świata League of Legends, które odbędą się w dniach 10 października – 19 listopada w Korei Południowej. Czwarty zespół pojedzie na dzikie kwalifikacje mistrzostw świata.

Play-offy robią sobie kilkudniową przerwę przed kolejnym meczem w czwartek. W harmonogramie tego tygodnia są trzy mecze: NRG vs. Cloud9 (górny finał losowania), Team Liquid kontra Evil Geniuses (dolny remis ćwierćfinał) oraz Dignitas kontra Golden Guardians (dolny remis ćwierćfinał).

Nagroda

Pula nagród League Championship Series Summer Split jest następująca: 1. 100 000 $ + kwalifikacje do Mistrzostw Świata League of Legends, 2. 50 000 $ + kwalifikacje do Mistrzostw Świata League of Legends, 3 30 000 $ + kwalifikacje do Mistrzostw Świata League of Legends, 4. 20 000 $ + kwalifikacje do League of Legends World Championship. Legends World Championship Qualification Wildcard, 5-6. Bez wygranej, 7:8. Bez wygranej – TSM, 100 złodziei, 9. Bez wygranej – FlyQuest, 10. Bez wygranej – Nieśmiertelni.

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje.

Źródło: www.bing.com