Nowy żart Riot po tym, jak gracze LoL odkryją, że Zilean nie otrzymał żadnych większych zmian od sezonu 5

Zapomniani z League of Legends: Zilean

Od samego początku League of Legends przeszło wiele ewolucji, dodano nowych bohaterów, przedmioty i znaczące zmiany, które zmieniły meta gry. Jednakże wydaje się, że twórcy pozostawiali jednego bohatera na raz w tyle, a większość gracze: Zilean.

Po przejrzeniu historii aktualizacji gracze League of Legends odkryli, że Chronokeeper nie przeszedł żadnych znaczących zmian wprowadzonych przez deweloperów Riot Games od czasu aktualizacji 5.23 wydanej 24 listopada 2015 r. Poza kilkoma drobnymi zmianami w jego zdrowiu, zbroi i manie , a także poprawki błędów i aktualizacje wizualne, od 2015 roku nie wprowadzono żadnych większych zmian w jego umiejętnościach. Jest to anomalia, ponieważ Zilean jest jednym z niewielu bohaterów, u których deweloperzy nie zmienili swoich umiejętności w ciągu ostatnich ośmiu lat .

Wezwanie fanów Zileana do działania

Zdecydowana mniejszość fanów Zileana ma nadzieję, że uwaga wokół ich ulubionego Strażnika Czasu uspokoi się, ponieważ obawiają się, że Riot wprowadzi zmiany, które osłabią bohatera. Inni natomiast uważają, że Zilean nie potrzebuje zmian, bo we właściwych rękach to prawdziwa plaga, która może przejąć kontrolę nad grami. Mimo to, w obecnej meta Zilean utrzymuje przyzwoity współczynnik gry wśród wspierających, odnotowując wskaźnik wygranych na poziomie 51% w ponad 39 000 gier na poziomach Platinum i wyższych, według witryny statystyk ligi U.GG. Choć nie jest to najpopularniejsze wsparcie, Zilean wciąż może znaleźć czas, aby ukraść Twoje Elo, jeśli natkniesz się na potężnego zwolennika.

Czy Time Keeper został zaniedbany przez twórców, czy też mimo wszystko pozostaje głównym atutem zespołów, które potrafią go wykorzystać?

Na razie wygląda na to, że czas pokaże.

Źródło: www.bing.com