Nowy tryb gry w League of Legends


Fani League of Legends od jakiegoś czasu prosili o nowy tryb gry i być może w końcu dostaną go w tym roku.

Riot Games ogłosiło, że tego lata zostanie wydany nowy tryb gry. Riot drażnił się z nowym trybem gry w ramach filmu z przeprosinami za katastrofalny filmowy sezon 2023 „The Brink of Infinity” i brak komunikacji.

W filmie Riot ogłosił, że tryb gry będzie nieco różnił się od typowych trybów gry, takich jak ARAM, URF czy Nexis Blitz. Będzie to 8-osobowy deathmatch 2 na 2 na 2 na 2.

Biorąc pod uwagę brak nowych trybów gry w ostatnich latach, odsłonięcie nowego trybu gry wydaje się powiewem świeżego powietrza. Będzie to również korzystne dla bazy graczy, zwłaszcza zwykłych graczy, biorąc pod uwagę, jak konkurencyjna stała się League of Legends. Biorąc to pod uwagę, zapowiedź nowego trybu gry jest zdecydowanie krokiem we właściwym kierunku.

Czytaj więcej: Zmiany w przedmiotach wojowników w nowej aktualizacji PBE

Nowy tryb gry 2 na 2 na 2 na 2

Nie ujawniono jeszcze zbyt wielu informacji na temat trybu gry, ale oto, co wiemy do tej pory.

Według Riot Meddler tryb gry będzie trybem typu deathmatch. W tym trybie cztery dwuosobowe drużyny zmierzą się ze sobą w „serii rund przypominających deathmatch”. Gracze będą mogli zdobywać kolejne poziomy i kupować przedmioty pomiędzy rundami.

Dodatkowo wprowadzony zostanie nowy temat przewodni wydarzenia. Zapewnili również fanów, że nie będzie zawierał elementu przypominającego powieść wizualną.

Riot zamierza wypuścić grę latem 2023 roku, która jest obecnie w fazie prototypu. Riot ujawni również dodatkowe szczegóły dotyczące tego trybu gry w marcu.

Śledź nas na Świergot i Facebook, aby otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące e-sportu, gier i rozrywki.

Źródło : https://gameriv.com/new-game-mode-league-of-legends/