Nowy symulator losowania LoL jest projektowany przez LS


Język uniwersum LoL.

Symulacje draftu w League of Legends to ćwiczenie, które wykonuje każda drużyna rywalizująca, od amatora po zawodowca.

W Internecie dostępnych jest kilka bezpłatnych stron z projektami LoL, ale każda z nich ma swoje własne ograniczenia.

Analityk i twórca treści, Nick „LS” De Cesare, był wcześniej gospodarzem strony internetowej poświęconej szkicom, z której korzystało wiele koreańskich i chińskich zespołów. Pracuje nad nową stroną internetową LoL Drafting, która będzie zawierała nie tylko wybory i bany, ale także inne funkcje, które mogą okazać się przydatne dla graczy.Symulator wyboru draftu LoL będzie dostępny z wieloma językami i dodatkowymi narzędziami

Zrzut ekranu: Amanda Tan/ONE Esports

Oprócz języka angielskiego strona internetowa będzie również dostępna w języku koreańskim i mandaryńskim.

Możesz samodzielnie przeprowadzić symulację draftu lub kliknąć „tryb kontra” u góry, aby wysłać link do innej strony, aby się zaangażowała.

Będziecie mogli wyszukiwać bohaterów na pasku powyżej w interfejsie, a także przeciągać i upuszczać ich w dowolnym miejscu. LS planuje również dodać suwak z dodatkowymi miejscami, aby zespoły mogły prowadzić więcej dyskusji na temat „teoretycznych szkiców”.

„Celem jest umożliwienie ludziom tworzenia większej liczby projektów, aby pomóc zespołom Clash” — powiedział LS. „Wyszukują swoich przeciwników na OP.GG… i robią próbne drafty ze swoimi przyjaciółmi. Myślę, że to będzie naprawdę dobre.”

Twórca i analityk treści T1 Lista poziomów LS MSI 2021 dla górnej linii
Źródło: LS

Druga zakładka przenosi cię do jego własnego kreatora listy poziomów. Społeczność polegała na TierMaker przy tworzeniu list, co ma swoje ograniczenia, ponieważ jest to ogólna platforma, która nie jest specyficzna dla League of Legends.

Wersja LS ma funkcję wyszukiwania i generator adresów URL, dzięki czemu możesz łatwo udostępniać swoje listy. Rejestracja w jego witrynie umożliwia zapisywanie list i wersji roboczych.

W przyszłości ukaże się Rift, „całkowicie interaktywna mapa Summoner’s Rift”. Oprócz przełączania mgły wojny i totemów, będzie również mieć możliwość wyświetlania czasu, jakiego potrzebuje bohater, aby przenieść się do określonego miejsca na mapie w oparciu o posiadane przez niego przedmioty.

W dalszej kolejności zostanie dodany kalkulator matematyczny, który będzie musiał zostać ręcznie zaimplementowany i zaktualizowany zgodnie z aktualizacjami łat.

Zobacz pełną zapowiedź projektu LS tutaj.

Śledź ONE Esports na Facebooku i Świergot aby uzyskać więcej wiadomości, przewodników i najważniejszych informacji o LoL.

CZYTAJ WIĘCEJ: 5 terminów League of Legends, które powinien znać każdy fan e-sportu

Źródło : https://www.oneesports.gg/league-of-legends/lol-draft-pick-simulator-ls/