Nowy spinoff Song of Nunu będzie dostępny w listopadzie w League of Legends

Riot Forge, oddział wydawniczy Riot Games specjalizujący się w instrumentach pochodnych, ogłosił dzisiaj dwie aktualizacje do uniwersum League of Legends. Song of Nunu: A League of Legends Story, którego Riot Forge opóźniło rok temu, wreszcie ma datę premiery: 1 listopada. Spółka zależna Riot Games ogłosiła także uroczy i ciepły spinoff League of Legends, Bandle Tale. Śledzą spinoffy League of Legends, The Mageseker i Convergence, które ukazały się na początku tego roku.

Pieśń Nunu: Historia League of Legends

Song of Nunu to przygoda oparta na fabule, w której wyruszasz w „ostateczną podróż” z mistrzami League, Nunem i Willumpem. „Gracze będą musieli wędrować, wspinać się i ślizgać po Freljordzie, zamarzniętej krainie pełnej brutalnych burz śnieżnych, dzikich wilków i zaklęć” – czytamy w informacji prasowej gry. „Gracze będą musieli wykorzystać swoją inteligencję, aby przejść przez zamarznięty krajobraz i odkryj tajemnice ukryte pod lodem. » Tequila Works opracowało grę wydaną przez Riot Forge.

Gra, sprzedawana za 30 dolarów, ukaże się 1 listopada na Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store. (Riot Forge twierdzi, że daty premiery na innych konsolach zostaną ogłoszone w późniejszym terminie). Cyfrowe zamówienia przedpremierowe na grę są już dostępne, a ci, którzy zarezerwują grę, otrzymają bonusowy cyfrowy album z grafiką. Riot spróbuje Cię także przyciągnąć edycją kolekcjonerską za 100 dolarów, która zawiera pluszaki Willumpa i Poro, książkę z grafikami, cztery pocztówki, pięć emaliowanych przypinek, kolekcjonerską grafikę i wyskakującą dioramę.

Opowieść Bandle’a

Bandle Tale, które nie ma jeszcze daty premiery, ma uroczy zwiastun prezentujący estetykę retro gry z góry na dół. Grasz jako Yordle (dziwaczny mieszkaniec Bandle City), aby „zbierać i tworzyć, aby wykonywać zadania z ukochanymi bohaterami League of Legends, aby ocalić Bandle City i ponownie zjednoczyć jego mieszkańców.” Riot Forge opisuje to jako relaksujące doświadczenie, które spodoba się fanom „przytulnych gier”.

Riot Forge wkrótce ujawni więcej szczegółów na temat wydania Bandle Tale i informacji o Edycji Kolekcjonerskiej. W międzyczasie możesz lepiej zrozumieć mechanikę i czarujący styl Lazy Bear Games, oglądając poniższy zwiastun.

Źródło: www.bing.com