Nowy spin-off League of Legends właśnie wyciekł


Podobno trwają prace nad spinoffem League of Legends na PC i konsole.

Po raz pierwszy zgłoszony przez Polygon, wyciek pochodzi z południowokoreańskiego komitetu oceniającego gry. Według przecieku gra nosi tytuł Mageseeker: A League of Legends Story i została oceniona na PC i konsole.

W grze najwyraźniej Sylas mógłby wyruszyć na misję ratowania Demacii. Demacia jest jednym z królestw w League of Legends i często była przedstawiana jako królestwo pogrążone w chaosie. Sylas to bohater, który został dodany do League of Legends na początku 2019 roku. Znany również jako Sylas Wyzwolony, podstawowy atak postaci w League of Legends wiruje wokół niego, zadając obrażenia pobliskim wrogom.

Jego sprzęt mógłby dobrze nadawać się do tytułu akcji, z biczami łańcuchowymi przywołującymi wspomnienia Kratosa z God of War lub Simona Belmonta z Castlevanii. Postać używa również magicznych ataków z kamienia i stali, a wraz ze wzrostem poziomu postaci Sylas może również przejmować moce przeciwników. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak wygląda rozgrywka, kiedy i czy zostanie oficjalnie ujawniona.

Ten tytuł, który wyciekł, nie jest jedynym spinoffem League of Legends, o którym wiemy. Project L to bijatyka League of Legends firmy Riot, która niedawno pojawiła się ponownie z nową rozgrywką. Gra walki będzie można grać za darmoa Riot powiedział grę nie będzie nagradzać graczy NFT. Gracze nie mogą się też doczekać premiery Convergence: A Leageue of Legends Story w 2023 roku.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier, zdobyte w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.

Źródło : https://www.ign.com/articles/a-new-league-of-legends-spinoff-just-leaked