Nowy przedmiot League of Legends Heartsteel tak zepsuty, że blokuje graczy


Opublikowany: 2022-10-27T21:18:02

Zaktualizowano: 2022-10-27T21:18:14

Nowy przedmiot, który pojawi się w League of Legends w sezonie 13, Heartsteel, powoduje, że gracze są blokowani na PBE.

W grze takiej jak League of Legends równowaga jest niesamowicie trudna. Ilość ruchomych części z ogromną liczbą postaci i szeroki wybór przedmiotów oznacza, że ​​istnieje wiele dźwigni do dostosowania, a najmniejszy brak równowagi może zepsuć grę.

Gracze League of Legends są podekscytowani tym, co przyniesie sezon 13. Po dodaniu kilku nowych przedmiotów do gry, gracze gromadzą się w PBE (środowisku publicznej wersji beta), aby wypróbować nowe przedmioty.

Niestety, gracze, którzy kupują lub nawet wchodzą w interakcję z innymi graczami, którzy kupili nowy przedmiot Heartsteel, są oznaczani przez anty-cheat Riot i zostają trwale zbanowani.

Heartsteel zostaje zbanowany przez graczy League of Legends

Wątek Reddit na oficjalnym subreddicie PBE dla LoL ujawnił, że kilku graczy testujących przedsezonową łatkę dla sezonu 13 zostało wykluczonych z gry bez powodu.

Wątek do tego posta zawiera innych graczy, którzy szczegółowo opisali swoje doświadczenia z banem na PBE i próbowali dowiedzieć się, jaka jest korelacja między wszystkimi z nich, którzy zostali zbanowani.

Jednak raz twórca treści Boomsocks Ross został zbanowany również na PBE, kilka osób, które zostały zbanowane na stałe, zebrało się razem, aby dowiedzieć się, co może się tu dziać. W wyniku pewnego dochodzenia strony, których to dotyczy, wywnioskowały, że Heartsteel jest tutaj sednem problemu.

Wszyscy gracze, którzy zostali zbanowani, albo sami kupili przedmiot, albo grali z/przeciwko komuś, kto również kupił nowy przedmiot. Riot musi jeszcze potwierdzić, czy to jest dokładnie ten problem, ale korelacja tutaj jest trudna do zignorowania.

Ross omówił więcej szczegółów w filmie, który opublikował na swoim kanale YouTube, opowiadając o swoich doświadczeniach z banowaniem, a także o doświadczeniach znajomych, z którymi grał, którzy zostali zbanowani za eksperymentowanie z przedmiotem.

Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/new-league-of-legends-item-heartsteel-so-broken-that-its-getting-players-banned-1970116/