Nowy monitor LG UltraGear wybrany do mistrzostw League of Legends EMEA


Kiedy myślimy o rekomendacjach produktów, łatwo jest pójść cyniczną drogą i pomyśleć o stronie pieniężnej i reklamowej – jak lokowanie produktu w filmach. Jednak jeśli chodzi o świat sportu, jest dokładnie odwrotnie, gdzie poparcie jest często oznaką jakości.

ZOBACZ GALERIĘ – 2 ZDJĘCIA

Rywalizacja League of Legends to jeden z najczęściej oglądanych i celebrowanych e-sportów, a jeśli chodzi o szybkie gry rozgrywane na poziomie, wyświetlacze muszą być wyjątkowe w krytycznych obszarach częstotliwości odświeżania, czasów reakcji i obsługi technologii VRR, takiej jak NVIDIA GSYNC.

Kiedy więc LG informuje nas, że jego monitor do gier UltraGear, 25GR75FG, został nazwany oficjalnym wyświetlaczem mistrzostw League of Legends EMEA Championship (LEC) w 2023 r., oznacza to, że jest to doskonały wyświetlacz e-sportowy.

Bezramkowy 24,5-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080) jest wyposażony w panel IPS o częstotliwości odświeżania 360 Hz, czas reakcji GTG (Grey-to-Gray) wynoszący 1 milisekundę oraz integrację NVIDIA G-SYNC i NVIDIA Reflex. Chociaż wyświetlacze przeznaczone do e-sportu nie są dokładnie znane z osiągania najwyższych poziomów dokładności kolorów (masz tutaj 97% sRGB), dodanie wyświetlacza VESA HDR 400 jest fantastyczne.

LG zauważa, że ​​ten nowy monitor został również stworzony we współpracy z graczami LEC, aby zapewnić, że jego konstrukcja, funkcje i możliwości są na poziomie odpowiednim do profesjonalnej gry.

„Z przyjemnością ogłaszamy kontynuację naszej współpracy z LG na nadchodzący sezon LEC 2023” — powiedziała Eva Suarez, szefowa ds. partnerstw na region EMEA w Riot Games. „Staramy się zapewnić naszym konkurentom jak najlepsze wrażenia z gry, a nowy monitor do gier LG UltraGear w znacznym stopniu zaoferuje naszym zawodowcom League of Legends wyjątkową jakość obrazu za każdym razem, gdy staną na scenie LEC”.

„LG jest bardzo podekscytowane wprowadzeniem modelu 25GR75FG na nadchodzące targi LEC 2023” — powiedział Seo Young-jae, szef działu IT firmy LG Electronics Business Solutions Company. „Superszybki sprzęt, dostosowany do wymagań profesjonalnego e-sportu, nasz niewiarygodnie wydajny wyświetlacz będzie w samym środku akcji, gdy najlepsze drużyny z regionu EMEA będą walczyć o zwycięstwo. LG UltraGear będzie nadal wspierać LEC i pomagać wspierać rozwój e-sportu na całym świecie”.

Zobaczysz to w akcji, gdy sezon LEC rozpocznie się w ten weekend.Źródło : https://www.tweaktown.com/news/90048/lgs-new-ultragear-monitor-picked-for-league-of-legends-emea-championship/index.html