Nowy mistrz Milio wprowadza uzdrawiające płomienie do League Of Legends


Pozdrowienia dla Łagodnego Płomienia.


Fani League of Legends mogą przygotować się na spotkanie z zaklinaczem ognia Milio, który skupi się na ogniu jako żywiole. Riot Games właśnie ujawniło, że Milio jest pierwszym wsparciem zaklinacza od czasu przybycia Renaty w zeszłym roku za pośrednictwem zwiastuna wprowadzającego skupiającego się na historii i projekcie postaci.


Chociaż w chwili pisania tego tekstu niewiele wiadomo o jego umiejętnościach, potwierdzono, że Milio jest wsparciem uzdrowiciela, takim jak Sona, Bard i Nami. Przyjęcie jego ujawnienia przez fanów może wskazywać, że Milio wstrząśnie sytuacją w mecie jako bohater wspierający, kiedy pojawi się na Summoner’s Rift jeszcze w tym roku. Milio był wcześniej drażniony w 2022 roku, kiedy zespół programistów wprowadzał K’Sante, ponieważ Gentle Flame miał zostać wydany na początku tego roku. Będzie kilka ciekawostek na temat umiejętności Milio, które zmienią obecną meta, w której prowadzący, tacy jak Senna, Kalista i Ashe, mogą być wykorzystywani jako bohaterowie wsparcia.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

POWIĄZANY: Nowy agent Valorant, Gekko, może zdalnie sadzić i rozbrajać kolce

Milio ma mistrzostwo w posługiwaniu się płomieniami, aby leczyć i wzmacniać swoich sojuszników, a jego umiejętności klasyfikują bohatera jako zaklinacza, a nie jako pomocnika zadającego obrażenia, takiego jak Brand, Pyke czy Senna. Jednak to, w jaki sposób umiejętności Milio powinny działać na dolnej linii, dopiero się okaże. Riot Games podzieliło się emocjonalną historią bohatera, który stał się mistrzem ognia, który studiował samą naturę i wyczuł własny zestaw zasad. Milio to także pierwsza postać z regionu Ixtal od czasu debiutu Taliyah w połowie 2019 roku.

Gracze League of Legends domagają się nowego wsparcia zaklinacza, odkąd Renata zniknęła z pola widzenia z powodu zmian w jej umiejętnościach i statystykach. Chociaż wsparcie nigdy nie było popularną rolą w grze, gracze narzekali na wykorzystywanie zadających obrażenia jako wsparcia. Aby przełamać ten trend, w nadchodzących miesiącach Milio dołączy do grona grywalnych bohaterów. Jeśli historia i tożsamość wizualna Milio są czymś godnym uwagi, fani są podekscytowani jego umiejętnościami, z których żadne nie zostało jeszcze ujawnione.

„Podróżował po całym Ixtal, przedzierając się przez dżunglę, biwakując pod gwiazdami i nawiązując przyjaźnie po drodze, a jednocześnie często wysyłał do domu listy, w których szczegółowo opisywał swoje ekscytujące przygody” – czytamy na oficjalnym blogu o historii Milio. Obecnie nie wiadomo, kiedy Delikatny Płomień pojawi się na serwerach testowych.

NASTĘPNY: Dead Space staje się jeszcze bardziej przerażający dzięki nowemu modowi z perspektywy pierwszej osobyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64042aa580c84e00b2334f7b4da97047&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fnew-champion-milio-brings-healing-flames-to-league-of-legends%2F&c=7365089696506803983&mkt=fr-fr