Nowy mistrz LoL Smolder przechodzi lifting zaledwie dzień po swoim ujawnieniu

Smolder przejdzie metamorfozę przed przybyciem do League of Legends

Riot Games szybko odpowiedziało na krytykę dotyczącą projektu nowego mistrza League of Legends, Smoldera, z zamiarem wprowadzenia do niego kilku poprawek przed jego zbliżającym się przybyciem na Rift.

Główna producentka w Riot, Alexia „Lexical” Gao, ujawniła zmiany wizualne, jakie Smolder przejdzie 5 stycznia, udostępniając serię zdjęć przed i po, z poprawionymi znaczącymi cechami jego twarzy. Dodano jaśniejszą parę oczu, żywszą paletę kolorów oraz liczne dodatki do twarzy młodego smoka i trzeba przyznać, że wygląda on już znacznie lepiej.

Zmiany wprowadzone po opiniach graczy

„Wzięliśmy pod uwagę wasze opinie na temat twarzy Smoldera i wprowadzamy pewne poprawki, aby podkreślić jego smocze cechy” – oznajmił Lexical w swoim tweecie, dodając, że grafika na ekranie ładowania bohatera również zostanie zaktualizowana, aby odzwierciedlić te zmiany.

Decyzja zapadła niecały dzień po ujawnieniu mistrza. Ten entuzjastyczny, ale naiwny noworodek o ognistej duszy wydaje się być daleki od zagrożenia, jakim z pewnością się stanie, gdy dotrze do League tego lata.

Jednak gracze szybko zwrócili uwagę na problem z ludzką twarzą Smoldera, a wielu uznało ją za zbyt niepokojącą jak na ich gust, nawet porównując ją z wczesnymi przebłyskami Sonica w filmie Sonic the Hedgehog z 2020 r. Teraz, z bardziej szczegółową skórą i kościami struktura i większa skala, Smolder jest więcej niż gotowy, aby zmierzyć się z najpotężniejszymi bohaterami League i udowodnić światu oraz swojej mamie, że jest gotowy na Rift.

Pozytywna reakcja społeczności League of Legends

Zmiany te spotkały się z entuzjazmem wielu członków społeczności League, którzy byli podekscytowani i pod wrażeniem szybkości wprowadzenia tych zmian przez Riot. „Same oczy robią ogromną różnicę” – stwierdził jeden z fanów, a zdanie to podziela wiele innych osób, które teraz są szczęśliwsze, widząc, że Smolder wygląda bardziej gadzie. Osobiście nie mogę się doczekać, aż zobaczę wiele skórek, które Riot z pewnością ma w zanadrzu dla młodego smoka, który dołączy do League w ciągu najbliższych kilku miesięcy wraz z rozpoczęciem sezonu 2024.

Źródło: www.bing.com