Nowy mistrz League of Legends, Zeri, jest błyskotliwym strzelcem z Zaun


Zeri jest League of Legendsnajnowszy mistrz. W przeciwieństwie do normalnych ujawnień Riot, Zeri wydawał się pojawiać niemal znikąd ze stroną bohatera na League of Legends stronie internetowej.

Niestety, Riot nie ogłosił jeszcze dokładnie, co robią umiejętności Zeri, ale jej strona bohaterów mówi, że jest strzelcem i zawiera krótki opis jej mocy:

Uparta, pełna werwy młoda kobieta z klasy robotniczej Zaun, Zeri wykorzystuje magię elektryczną, by naładować siebie i swój specjalnie wykonany pistolet. Jej niestabilna moc odzwierciedla jej emocje, iskry odzwierciedlają jej błyskawiczne podejście do życia. Głęboko współczująca innym, Zeri niesie miłość swojej rodziny i domu w każdą walkę. Choć jej chęć pomocy może czasem przynieść odwrotny skutek, Zeri wierzy, że jedna prawda jest pewna: stawaj w obronie swojej społeczności, a ona stanie razem z tobą.

Ten opis brzmi, jakby Zeri był energicznym, elektrycznym ADC z szybkimi atakami i ruchem. Oczywiście będziemy musieli poczekać, aż Riot pokaże cały swój zestaw, aby dokładnie wiedzieć, co może zrobić.

Strona bohaterów Zeri ujawnia również, że pochodzi z Zaun, a jej jedynym powiązanym bohaterem w tej chwili jest Ekko. Chociaż nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno, to z pewnością sugeruje, że może być ważną częścią Tajemna sezon 2, a przynajmniej część życia Ekko w Zaun z rodziną odmieńców, których chroni i przewodzi.

Nie ma jeszcze żadnych informacji o tym, kiedy Zeri zostanie wydana, ale jej zestaw powinien zostać ujawniony w ciągu kilku następnych dni i pojawić się w pełnej wersji kilka tygodni później.Źródło : https://www.polygon.com/22867060/league-of-legends-new-champion-zeri-marksman-zaun