Nowy mistrz „League Of Legends”, Nilah, to Yasuo stworzony na dolną aleję


Nilah, The Joy Unbound to kolejny mistrz, który nadchodzi League Of Legendsa deweloper Riot Games ujawnił, że jest harcownikiem ze zdolnościami specjalnie zaprojektowanymi do użycia w dolnej alei.

Nilah jest wyjątkowa, ponieważ chociaż jest harcownikiem walczącym w zwarciu (pomyśl Yasuo, Yone, Irelia), ma być wykorzystywana jako nosicielka z dolnej alei.

Uzbrojona w bicz wody, styl gry Nilah polega na trzymaniu się blisko sojuszników i zadawaniu ciągłych obrażeń obszarowych (AoE) w walkach drużynowych.

Poniżej możesz przeczytać o zdolnościach Nilah:

  • Umiejętność bierna: Niekończąca się radość pozwala Nilah zyskać 50% doświadczenia, które zostałoby utracone, gdyby dzieliło się nim z sojusznikiem znajdującym się w pobliżu stworów. Nilah zyskuje również dodatkową skuteczność dzięki uzdrawianiu i tarczy zapewnianej jej przez sojuszników, a każdy, kto rzuci na Nilah uzdrowienie lub tarczę, otrzyma część tego efektu dla siebie.
  • P: Bezkształtne Ostrze składa się z dwóch części. Pierwsza to umiejętność bierna, która pozwala zadawać obrażenia wrogim bohaterom ignorować część ich pancerza i leczyć Nilah za część zadanych obrażeń. Ta umiejętność pasywna skaluje się z szansą na trafienie krytyczne, a jeśli Nilah ma pełne zdrowie, gdy jest leczona, zapewnia tarczę. Aktywna (możliwa do rzucenia) umiejętność Bezkształtnego Ostrza zadaje obrażenia wrogom w linii prostej – trafienie wroga również zwiększa zasięg ataku i prędkość ataku Nilah na kilka sekund oraz daje obrażenia obszarowe jej autoatakom.
  • W: Radosna Całun otacza Nilah mgłą, dając jej prędkość ruchu, zmniejszając nadchodzące obrażenia magiczne i pozwalając jej na uniknięcie wszystkich nadchodzących ataków podstawowych. Kontakt z sojuszniczym bohaterem daje mu te same efekty.
  • E: Strumień Przepływu to ukierunkowany doskok, który posyła Nilah przez wybraną jednostkę, zadając obrażenia wszystkim wrogom, przez które przejdzie. Nilah może pomieścić dwa ładunki Strumienia Strumienia.
  • R: Apotheosis to ostateczna zdolność Nilah. Nilah kręci wokół siebie bronią, zadając obrażenia i przyciągając wrogów w kierunku środka za pomocą ostatniej serii. Nilah zostaje uleczona o część zadanych obrażeń i, podobnie jak Bezkształtne Ostrze, daje jej tarczę, jeśli ma już pełne zdrowie. Łuski leczenia i osłony Apotheosis z szansą na trafienie krytyczne są dzielone z pobliskimi sojusznikami.

W rozmowie z prasą Riot Games podzieliło się, że z punktu widzenia projektowania, celem Nilah było stworzenie League Of Legends harcownik specjalnie zaprojektowany do użycia w dolnej alei – w przeciwieństwie do bohaterów takich jak Yasuo, którym czasami gra się botem, mimo że został zaprojektowany jako mistrz górnej lub środkowej alei.

Riot dodał, że będzie wspierać Nilah jako dolną „przede wszystkim” i mówi, że „tak naprawdę nie powinna być wybierana na ślepo na innych liniach”.

Aby kontrować Nilah, Riot mówi, że będzie walczyła z bohaterami z wysokimi obrażeniami nękającymi i będzie szczególnie podatna na kontrolę tłumu (CC), ponieważ jest w zwarciu.

Nilah zadebiutuje 13 lipca, a jej skórką startową będzie Czarodziejka Gwiazd Nilah.

Wcześniej w tym tygodniu Riot ujawnił, że dzień po premierze Nilah, League Of Legends będzie świętować kolejne wydarzenie Czarodziejek Gwiazd.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4A83259C63104298AC7DA3593B8033A8&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fnew-league-of-legends-champion-nilah-is-a-yasuo-made-for-bot-lane-3253115&c=13948497602076882637&mkt=fr-fr