Nowy mistrz artysty emo w League of Legends

Nowy mistrz League of Legends: Hwei, wizjoner

Riot wprowadził najnowszego członka League of Legends, Hwei, maga środkowej linii z unikalnym i skomplikowanym zestawem skupiającym się na malowaniu i ostrej estetyce emo.

W tradycji Hwei pochodzi z Ionii i wykorzystuje sztukę jako środek zarówno do konfrontacji ze złoczyńcami, jak i do zapewnienia pocieszenia ich ofiarom. Jego postać jest prześladowana przez jego intensywną kreatywność i burzliwą przeszłość, co wyjaśnia jego ponury wygląd. Warto zauważyć, że Hwei ma wspólną historię z Jhinem, jednym z bohaterów League of Legends najbardziej skupionych na sztuce.

Rozgrywka i umiejętności Hwei

Umiejętności Hwei są złożone i prawdopodobnie przypadną do gustu bardziej doświadczonym graczom niż zwykłym fanom. Posiada trzy różne księgi zaklęć, co daje w sumie 10 unikalnych zaklęć do wyboru. To doprowadziło do porównań do Apheliosa, strzelca wyborowego o niezwykle skomplikowanym zestawie umiejętności.

Te księgi zaklęć oferują różnorodne opcje: Katastrofa jest nastawiona na zadawanie obrażeń, Serenity zapewnia wsparcie i zdolności lecznicze, a Torment skupia się na kontroli tłumu. Superumiejętność Hwei, Spiralna Rozpacz, pozwala mu przyłączyć się do wrogiego bohatera i stworzyć obszarową strefę Rozpaczy, spowalniając i zadając magiczne obrażenia wrogom w okolicy.

Debiut i przyszłe skórki Hwei

Pierwsza dostępna skórka Hwei, która ma zostać wprowadzona w patchu 13.24, będzie częścią linii skórek Winterblessed i jest obecnie dostępna do testów na PBE. Warto zauważyć, że Hwei został zaprezentowany podczas finałów światowych League of Legends 2023, gdzie T1 zwyciężył, zdobywając czwarty tytuł mistrza świata. Ponadto popularny serial Arcane na platformie Netflix, oparty na uniwersum i historii League of Legends, ogłosił niedawno, że jego drugi sezon będzie miał premierę w 2024 roku.

Źródło: www.bing.com