Nowy League of Legends ADC Zeri to idealny licznik zaklinaczy


Biegnij szybko, ładuj, strzelaj do złych. Zeri, Iskra Zaun, pojawia się na Rift w patchu 12.2! Miejmy nadzieję, że łatka nie będzie zawierała błędów swoich poprzedników.

Zaczynając od umiejętności biernej Zeri, Zeri zyskuje prędkość ruchu za każdym razem, gdy otrzyma tarczę. Kiedy zadaje obrażenia wrogiej tarczy, pochłania jej energię, osłaniając się. Czyniąc Zeri idealnym przeciwnikiem dla zaklinaczy w dolnej alei, zwłaszcza takich jak Lulu i Karma.

Jej umiejętność Q ma efekt pasywny i aktywny. Biernie, podstawowy atak Zeri zadaje obrażenia magiczne, skaluje się z mocą umiejętności i jest traktowany jako umiejętność. Poruszanie się i rzucanie Burst Fire gromadzi energię w Sparkpack Zeri. Po pełnym naładowaniu jej następny podstawowy atak spowolni i zada dodatkowe obrażenia. Ta umiejętność jest idealna dla ADC, których zespół wybrał pełne AD.

Aktywnie Burst Fire wystrzeliwuje serię 7 pocisków, które zadają obrażenia fizyczne pierwszemu trafionemu wrogowi. Burst Fire skaluje się z AD i jest traktowany jako atak, przy czym pierwsza runda nakłada efekty przy trafieniu. Czas odnowienia odpowiada czasowi podstawowego ataku Zeri.

W przypadku umiejętności W Zeri wystrzeliwuje impuls elektryczny, który spowalnia i zadaje obrażenia pierwszemu trafionemu wrogowi. Jeśli impuls uderzy w ścianę, wystrzeliwuje laser dalekiego zasięgu z punktu uderzenia.

Gry o zamieszkach

League of Legends — ostateczny Zeri

Ze swoim E, Zeri doskakuje na krótki dystans i wzmacnia swoje kolejne 3 rzucenia Burst Fire, powodując, że przebijają się przez wrogów. Będzie przeskakiwać lub ślizgać się po każdym terenie, na który się wskoczy, w zależności od kąta. Trafienie bohatera atakiem lub umiejętnością skraca czas odnowienia Iskry.

I wreszcie, Zeri wystrzeliwuje nową elektryczność, zadając obrażenia pobliskim wrogom i przeładowując się przez umiarkowany czas. Przeładowany Zeri zyskuje zwiększone obrażenia, prędkość ataku i prędkość ruchu. Atakowanie wrogich bohaterów odświeża czas przeładowania i dodaje kolejny ładunek szybkości ruchu. Podczas przeładowania obrażenia Burst Fire koncentrują się w szybszy potrójny strzał, który przerzuca błyskawice między wrogami.

Źródło : https://www.altchar.com/game-news/new-league-of-legends-adc-zeri-is-the-perfect-enchanter-counter-awGRk9G4bbET