Nowy bohater w League of Legends w ekstrawaganckim stylu Sonic

League of Legends: Prezentacja nowego mistrza Smoldera, małego smoka

Riot Games ogłosiło niedawno pojawienie się swojego nowego mistrza, Smoldera, małego małego smoka. Pomimo młodego wieku Smolder otrzymał już od Riot Games aktualizację w stylu Sonic the Hedgehog.

Obawy fanów dotyczące Smoldera

Natychmiast po ujawnieniu mistrza w mediach społecznościowych fani wyrazili pewne obawy dotyczące Smoldera. Szczególnie podkreślili fakt, że ten ostatni wydawał się bardziej pasować do filmu Dreamworks niż do League of Legends, wszechświata zamieszkanego głównie przez bestialskie i groźne smoki. Proporcje twarzy Smoldera również wzbudziły zaniepokojenie, nawet porównując go do oryginalnego Sonica w akcji na żywo.

Tlące poprawki

W obliczu reakcji fanów producentka mistrza, Alexia Gao, ogłosiła, że ​​w Smolderze wprowadzono zmiany, aby podkreślić jego smocze cechy. Po tych zmianach wygląda teraz bardziej jak smok. Te aktualizacje to głównie aktualizacje tekstur, ale pomogły odsunąć Smoldera od „niepokojącej doliny”.

Mieszane reakcje fanów

Chociaż niektórzy fani nadal nie są w pełni usatysfakcjonowani, biorąc pod uwagę, że Smoczy Czempion powinien być znacznie bardziej potworny i zabójczy, Smolder jest mimo wszystko czarujący pod wieloma względami. Rzeczywiście, wiele osób docenia nowego bohatera za jego cenną stronę, oferującą odrobinę łagodności w gronie postaci składających się głównie z mrocznych i brutalnych postaci.

Źródło: www.bing.com