Nowy bohater League of Legends, K’Sante ujawniony na górnej alei


W tym roku na górną linię pojawi się nowy mistrz League of Legends, mówi Ryan Mireles, główny producent hitu Riot Games MOBA. Szczegóły ich zestawu są nadal dość niejasne, ale z ciekawym tłem na temat historii postaci i tego, gdzie będą grać na Rift, daje to wystarczająco dużo informacji, abyśmy byli podekscytowani tym, co będzie dalej.

K’Sante, Duma Nazumy. Czołg na górnej alei, który pochodzi z mało znanej części Shurimy, miasta Nazumah. Nazumah jest opisywane jako miasto-oaza na obrzeżach pustyni i, co ciekawe, jest to jedna z niewielu lokalizacji w Shurimie, które nie kłaniają się Azirowi. To miasto, podobnie jak wiele innych w Shurimie, już nie prosperuje, ale ledwo przetrwało, zbierając tyle jedzenia i wody, ile tylko może, by żyć.

Jeśli kierujemy się wyłącznie tradycją, K’Sante jest myśliwym, który prowadzi ludy Nazumah przeciwko gargantuicznym potworom, które grasują w ich krajobrazie. Broń nowego bohatera, Ntofos, to coś, co zostało stworzone z regenerującej się skóry jednego z tych potworów i ma zdolność otrząsania się z tępej formy, aby odsłonić precyzyjnie wykonane ostrza ukryte w środku.

Jak wyjaśnia Mireles, Ntofos jest używany głównie defensywnie, ale w każdej chwili można go roztrzaskać, aby umożliwić ogromne obrażenia, a dopiero potem zregenerować się z powrotem do tępej formy, aby „wybić z ciebie gówno”. Ponieważ górna aleja jest przerażająca w najlepszych momentach, pozostawia mnie lekki chłód, wiedząc, że wkrótce może pojawić się niemożliwy do zabicia czołg defensywny, który może w mgnieniu oka zakończyć moje małe życie Teemo.

Nie ma konkretnej daty premiery K’Sante, a główny producent reklamuje niejasne okno „później w tym roku”. Biorąc pod uwagę, że sierpień dobiega końca, nie będziemy musieli długo czekać. W międzyczasie sprawdź, co się teraz dzieje z League of Legends 12.15 Informacje o aktualizacji i inni potencjalne zmiany nadejdą w roli dżungli jeszcze w tym rokuŹródło : https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/new-champion-ksante