Nowe zmiany w Briar w aktualizacji LoL 14.4

Aktualizacja 14.4 League of Legends: Ujawniono zmiany w interfejsie użytkownika Briar

Aktualizacje łatek League of Legends są zawsze bardzo wyczekiwane przez graczy, a łatka 14.4 nie jest wyjątkiem. Po licznych zmianach w patchu 14.3, w tym ogromnym balansowaniu, Riot już zdradza, co nas czeka w kolejnej aktualizacji. Jedna z zapowiedzianych zmian dotyczy dodania wskaźnika zasięgu umiejętności Briar, nad którym pracuje Riot Games.

Wrzosiec: Postać podlegająca ciągłej ewolucji

Briar to jeden z najnowszych bohaterów w grze League of Legends. Chociaż jego wydanie charakteryzowało się niskim współczynnikiem wygranych, ze względu na niezwykłą rozgrywkę, sprawy szybko potoczyły się dalej. Gracze zaczęli doskonalić jej umiejętności, dzięki czemu stała się jedną z najpotężniejszych dżunglerów w grze.Pomimo osłabień, które otrzymała, Briar pozostaje potężną postacią, zdolną odwrócić losy gry.

Zmiany interfejsu użytkownika Briara w patchu 14.4

Niedawno Riot ogłosił na Twitterze (lub Jednak bez wskazania zasięgu gracze musieli zgadnąć, czy zasięg jest wystarczający, czy nie.

Jednak dzięki tej zmianie gracze będą mogli lepiej zrozumieć zasięg Briara. Miejmy nadzieję, że Riot w przyszłości wprowadzi jeszcze więcej zmian w interfejsie użytkownika.

Źródło: gameriv.com