Nowe zmiany na Arenie w League of Legends

Powrót trybu Arena jest nieuchronny i można się spodziewać wielu nowych funkcji!

Tryb Arena: Wszystkie nowe zmiany

Tryb Arena powrócił w lipcu ubiegłego roku, ku uciesze graczy Lol. Po nieobecności, która pozostawiła graczy w oczekiwaniu, tryb powraca tym razem z jeszcze większymi emocjami. Kierując się opiniami graczy, Riot Games wprowadziło wiele zmian, aby rozgrywka była bardziej stabilna i przyjemna.

Wielu graczy w kolejce : Gracze prosili o możliwość gry z więcej niż jednym znajomym. Riot wysłuchał ich próśb, umożliwiając dołączenie 2-4 graczom, a nawet całemu lobby składającemu się z 8 graczy. Dzięki temu będzie można grać ze wszystkimi znajomymi w konkurencyjnych grach 2 na 2 na 2 na 2, jak w grze prywatnej, jednocześnie zdobywając lub tracąc LP (punkty ligowe) jak w normalnej grze.

Nowe ulepszenia : Aby uniknąć zbyt powtarzalnej meta bohatera, Riot wprowadził nie mniej niż 60 nowych ulepszeń, oferując w ten sposób większą różnorodność bohaterów. Te nowe ulepszenia oferują w szczególności premie za oczekiwanie na określone umiejętności.

Reanimacja członka załogi : Od teraz możliwe będzie ożywienie członka drużyny po jego śmierci. Stojąc w kręgu przez kilka sekund, martwy członek drużyny może zostać wskrzeszony z około 40% jego punktów zdrowia. Z tej funkcji można skorzystać tylko raz na członka drużyny.

Dodano portale Hex : W porównaniu do Hexgates ARAM, te portale pozwolą ci natychmiastowo poruszać się po mapie, niezależnie od tego, czy chcesz szybko dołączyć do walki, czy uciec na drugą stronę mapy.

Kamea : Te upiorne postacie reprezentujące bohatera będą miały wpływ na mapę i graczy w zależności od ich konkretnych umiejętności. Wprowadzone zostaną nowe kamee, które zastąpią niektóre stare.

Wydano tryb areny

Tryb Arena zostanie uruchomiony na serwerach głównych na początku grudnia wraz z łatką 13.24. Obecnie możliwe jest przetestowanie tego nowego trybu na publicznym środowisku beta (PBE).

Źródło: eloking.com