Nowe dżinsy i HEARTSTEEL gotowe, aby zelektryzować League of Legends Worlds 2023

Zapowiedź Mistrzostw Świata

Mistrzostwa Świata League of Legends rozpoczną się imponującą ceremonią otwarcia zorganizowaną przez Mastercard. Gocheok Sky Dome w Seulu przekształci się w pole bitwy muzycznych mistrzostw, przygotowując grunt pod najbardziej oczekiwane starcie e-sportowe roku.

HEARTSTEEL: Wirtualność i rzeczywistość

Świat wirtualny i rzeczywisty zderzają się z debiutem HEARTSTEEL na Mistrzostwach Świata 2023. Ta popowa sensacja stworzona przez Riot ożywi mistrzów League of Legends wybuchowym wykonaniem ich debiutanckiego singla „PARANOIA”. Mistrzowie Kayn, Ezreal, Sett, Yone, K’Sante i Aphelios zostaną zagrani na żywo przez BAEKHYUN, Cal Scruby, ØZI i Tobi Lou.

BAEKHYUN z przodu sceny

K-pop wagi ciężkiej BAEKHYUN wkracza na światową scenę z arsenałem hitów i reputacją jednego z elitarnych piosenkarzy K-popu. Od trzech udanych solowych minialbumów po płyty, które sprzedały się w milionach egzemplarzy, BAEKHYUN jest gotowy, aby dodać nową perłę do swojej korony występem na Mistrzostwach Świata 2023.

Wybuchowe rymy Cala Scruby’ego

Raper z Los Angeles, Cal Scruby, jest gotowy zaśpiewać swoje rymy podczas ceremonii otwarcia. Znany z wplatania sportu, humoru i rzeczywistości do swoich tekstów, Scruby jest gotowy przyciągnąć fanów swoim charakterystycznym stylem, udowadniając, że jest kimś więcej niż tylko współpracownikiem w grach, ale osobą wpływającą na świat rapu.

Wieloaspektowe mistrzostwo ØZI

Wszechstronny talent z Tajpej ØZI przenosi swój nagrodzony nagrodą Golden Melody talent na scenę League of Legends. Dzięki swojemu wszechogarniającemu talentowi muzycznemu ØZI jest gotowy olśnić swoim dynamicznym kunsztem na arenie globalnej.

Tobi Lou z Chicago dołącza do walki wręcz

Tobi Lou, artysta z magicznym palcem, jeśli chodzi o melodię, jest gotowy oczarować swoją eklektyczną mieszanką hip-hopu, R&B i popu. Ponieważ „Buff Baby” umieścił go na mapie, nadchodzący występ Lou jest bardzo wyczekiwany przez fanów świata gier wideo i muzyki.

NewJeans: Dominacja dżinsów na Mistrzostwach Świata

Podczas ceremonii otwarcia zabrzmią także świeże i ponadczasowe rytmy zespołu NewJeans, który wykona „GODS”, oficjalny hymn Mistrzostw 2023. Dzięki hitowym utworom, takim jak „Ditto” i „OMG”, NewJeans zaprezentuje swoją choreografię i niepowtarzalny styl scenie, umacniając swoją pozycję jako ikony K-popu.

NewJeans na szczycie list przebojów tworzących historię e-sportu

Dzięki imponującemu wejściu na scenę NewJeans wypracowali sobie niszę jako trendsetterzy w K-popie. Ogromny sukces ich debiutanckiego albumu i rekordy na światowych listach przebojów świadczą o ich uniwersalnym uroku. Przygotowując się do występu na Mistrzostwach Świata, nie tylko występują; tworzą historię.

Mając już przygotowaną scenę dla muzycznego spektaklu, który łączy zaawansowane technologicznie występy z duszą e-sportu, fani na całym świecie przygotowują się do ceremonii, która zapowiada się wręcz legendarnie. Zatem włącz dźwięk, zwiększ głośność i przygotuj się na muzyczne crescendo, które nada ton ostatecznemu starciu tytanów na Mistrzostwach Świata 2023. Nie ma ograniczeń, tu rodzą się legendy. Pełne przesłanie!

Źródło: gaminglyfe.com