Nowa limitowana edycja zegarków G-SHOCK League of Legends firmy Casio

Casio we współpracy z Riot Games wprowadza na rynek nową gamę limitowanych zegarków G-SHOCK inspirowanych popularną grą MOBA League of Legends. Ta kolekcja zegarków League of Legends x G-SHOCK firmy Casio obejmuje dwa flagowe modele, GA-110LL i GM-B2100LL, każdy zaprojektowany tak, aby uchwycić istotę gry.

GA-110LL

Pierwszym modelem w kolekcji jest GA-110LL, inspirowany popularną mistrzynią League of Legends, Jinx. Zegarek ten, łączący w sobie elementy analogowe i cyfrowe, należy do słynnej serii GA-110 marki. Posiada okrągłą obudowę i żywą kolorystykę inspirowaną postacią.

Zegarek ma detale nawiązujące do League of Legends, w tym ryciny na odwrocie i charakterystyczną dla Jinx rakietę służącą jako wskazówka na wewnętrznej tarczy.

GM-B2100LL

Drugi model, GM-B2100LL, jest wykonany w całości ze stali nierdzewnej, łącznie z kopertą i bransoletkami, a jego ramka, elementy paska i osłona zapięcia są w kolorze złotym, co nadaje mu luksusowy wygląd.

Zegarek ma eleganckie, matowe czarne wykończenie, a tarcza zawiera subtelne jasnoniebieskie akcenty, a także odwrócony niebieski wyświetlacz LCD. Dodatkowo na pasku i z tyłu koperty znajdują się logo League of Legends, które uzupełniają staranny projekt zegarka.

Pod względem funkcjonalności oba modele charakteryzują się słynną odpornością na wstrząsy G-SHOCK i są wodoodporne do głębokości 200 metrów.

Ceny modeli GM-B2100LL i GA-110LL wynoszą odpowiednio 4795 i 965 RM, co czyni je stylowym dodatkiem dla fanów League of Legends i entuzjastów G-SHOCK.

Zegarki te będzie można kupić od 9 listopada na oficjalnej stronie Casio, a następnie we wszystkich autoryzowanych sklepach G-SHOCK, G-Factory i u sprzedawców.

Źródło: sea.ign.com