Nowa gra typu spin-off: Bandle Tale, najnowszy spin-off League of Legends

Riot Games ogłasza Bandle Tale: A League of Legends Story jako najnowszą grę, która zostanie wydana pod szyldem Riot Forge za pośrednictwem zewnętrznych twórców.

Przygodowa gra RPG w świecie Bandle City

Bandle Tale to kreatywna gra RPG osadzona w świecie Bandle City, ojczyźnie Yordlów. Za jego powstanie odpowiada studio Lazy Bear, które stworzyło także grę Graveyard Keeper.

Nie ma konkretnej daty premiery Bandle Tale

Dokładna data premiery Bandle Tale nie została jeszcze ustalona, ​​ale oczekuje się, że ukaże się ona w 2024 roku.

Oryginalna rozgrywka w Bandle Tale

W Bandle Tale gracze przejmą kontrolę nad nieśmiałym Yordlem mieszkającym w Yarnville, „ciepłej, ale odizolowanej wyspie, która ma obsesję na punkcie robienia na drutach”. Kiedy impreza, na której uczestniczysz, kończy się katastrofą, portale zapadają się i wszystko pogrąża się w chaosie!

Używając swojej wyjątkowej magii dziergania i niezachwianego ducha, będziesz musiał zebrać nowych przyjaciół, odnowić portale i ponownie zjednoczyć Bandle City.

Atrakcyjne funkcje w Bandle Tale

W Bandle Tale gracze będą spotykać stworzenia, zbierać materiały do ​​tworzenia przedmiotów i budzić portale podczas podróży między pięcioma wyspami. Będą także mogli przygotowywać posiłki, konstruować gadżety i organizować festiwale, aby zapewnić Yordlom radość i rozrywkę.

Nie jest jednak potwierdzone, czy w grze możesz uderzyć Teemo jako Pentakill Kayle.

Ekscytujące gry wkraczające do uniwersum League of Legends

Bandle Tale dołącza do innych gier z serii League of Legends wydawanych przez Riot Forge, takich jak Mageseeker i Convergence.

Wniosek

Bandle Tale: A League of Legends Story to długo oczekiwana gra, która zanurzy graczy w wciągającą przygodę w kolorowym świecie Bandle City. Dzięki wyjątkowej rozgrywce i wciągającym funkcjom ta gra będzie wciągającym doświadczeniem dla wszystkich fanów League of Legends.

Źródło: esports-news.co.uk