Nowa aktualizacja League of Legends 13.18: Informacje o aktualizacji

Poznaj Briara, Niekontrolowanego Głodu, 165. mistrza gry League of Legends w aktualizacji 13.18. Jej niekontrolowana żądza krwi doprowadziła ją do zerwania łańcuchów, aby uwolnić się z więzienia i odkrywać świat. Wyposażony w imponującą siłę pojedynkową, Briar można grać w dżungli, ale także na solowych liniach. Jej zestaw umiejętności opiera się na mechanice szału, która pozwala jej stracić kontrolę nad sobą w zamian za premię do statystyk.

Odkryj zdolności Briara:

Bierna – Szkarłatna Klątwa: Wrzosiec zyskuje zwiększone leczenie w zależności od brakującego zdrowia. Jej ataki i umiejętności powodują krwawienie, które zadaje obrażenia fizyczne w oparciu o liczbę zgromadzonych ładunków i leczy Wrzosiec o procent wcześniej zmniejszonych obrażeń. Briar nie ma podstawowej regeneracji zdrowia, a jej umiejętności kosztują zdrowie.

Q – Head Rush: Briar rzuca się na cel, na krótko go ogłuszając, zadając obrażenia fizyczne i zmniejszając jego pancerz. Jeśli rzuci tę umiejętność na stwora lub potwora podczas Krwawego Szału, przestanie traktować priorytetowo bohaterów.

W – Krwawy Szał / Atak Przekąską: AKTYWNY – KRWI SZAŁ: Briar skacze w wybrane miejsce i wpada w krwawy szał, drwiąc z siebie i przyciągając na jakiś czas najbliższego wrogiego bohatera (bohaterów priorytetowych). Podczas Krwawego Szału zyskuje prędkość ataku i ruchu, a jej ataki zadają teraz obrażenia fizyczne wokół głównego celu.
PONOWNE UŻYCIE – ATAK PRZEKĄSKĄ: Briar może przerzucić tę umiejętność, aby wzmocnić swój następny atak. Zadaje obrażenia fizyczne zależne od brakującego zdrowia celu i leczy Wrzosiec o duży procent zadanych obrażeń.

E – Przerażający Krzyk: ROZPOCZNIJ ŁADOWANIE: Wrzosiec rozprasza krwawy szał i gromadzi energię, zapewniając redukcję obrażeń i pozwalając mu się leczyć. UWOLNIENIE: Wrzosiec wydaje krzyk, który zadaje obrażenia zależne od czasu ładowania i na krótko spowalnia. Po pełnym naładowaniu krzyk odrzuca wrogów z powrotem na ścianę, zadając im dodatkowe obrażenia i ogłuszając.

R – Pewna Śmierć: Wrzosiec rzuca hemolit i leci do miejsca, w którym został trafiony pierwszy bohater, oznaczając go jako swoją ofiarę. Kiedy wyląduje, zadaje znaczne obrażenia fizyczne wszystkim wokół i odstrasza pobliskich wrogów. Następnie wpada w wzmożony szał krwi i będzie ścigać swoją ofiarę, aż jedna z nich umrze. W tym czasie zyskuje pancerz, odporność na magię i dodatkową prędkość ruchu.

Aktualizacja 13.18 League of Legends wprowadza także pewne zmiany w balansie dla niektórych nieco obezwładnionych bohaterów, takich jak Jarvan IV i Tryndamere. Wprowadzono także pewne ulepszenia w przedmiotach. Fani Barda będą zachwyceni odkryciem pewnych zmian w rozgrywce dla ich ulubionego bohatera. Dodatkowo dostępne będą nowe skórki i aktualizacje ikon umiejętności.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje o aktualizacji League of Legends 13.18. Skorzystajcie także z nagród rankingowych z areny, które będą rozdawane od 18 września. Wreszcie naprawiono kilka błędów, aby poprawić wrażenia z gry.

Nie czekaj dłużej, zanurz się w świat League of Legends i odkryj wszystkie nowe funkcje!

Źródło: sprzęgłapoints.com