Nieuchronny powrót serii „Arcane” League of Legends

Oficjalny powrót Arcane z drugim sezonem w listopadzie 2024 r

Wreszcie nadeszły dobre wieści: Arcane, spektakularny serial animowany League of Legends, który zadebiutował w 2021 roku, oficjalnie powraca… ale będziemy musieli poczekać kolejny rok.

Podczas wydarzenia Geeked Week Netflix platforma streamingowa ogłosiła, że ​​drugi sezon Arcane zostanie wydany w listopadzie… 2024 roku.

Chociaż ekscytujące jest to, że nie możemy się doczekać daty premiery, nadal rozczarowujące jest to, że tak długo czekamy i nadchodzący sezon 2, jeśli po drodze nie wystąpią żadne opóźnienia.

Potwierdzenie powrotu głównych aktorów

Arcane to fantastyczny serial i był to nawet pierwszy serial przesyłany strumieniowo, który zdobył obok nagrody Emmy nagrodę dla najlepszego programu animowanego. Netflix potwierdził również, że Hailee Steinfeld, która podkładała głos Vi, Elli Purnell jako Jinx i Katie Leung jako Caitlyn, również powróci w sezonie 2.

Aby jednak pocieszyć Was po tej podwójnej wiadomości, przedstawiamy pięcioczęściowy dokument Riot o powstaniu Arcane, który możecie obejrzeć, odliczając dni do wielkiego powrotu serii. Dobrego oglądania!

Źródło: www.bing.com