„Nie sądzę, że mam w życiu więcej niż granie” — gwiazda LoL szczerze mówi o swojej karierze


Profesjonalni zawodnicy, podobnie jak w tradycyjnych sportach, spędzają na nich wiele godzin dziennie trening, zabawa, rywalizacja i zarządzanie w jego trakcie. Istnieje różnica w zabezpieczeniach: opublikowany persona (lub zawsze postać mieszana) w swoim własnym i obsadzie zespołu.

Już 28 lutego na swoim kanale największa gwiazda europejskiej League of Legends Carla Martina Erica „Rekklesa” Larssona (Szwecja, 26 lat), zalała się łzami przed tysiącem widzów, wyznając; „Nie sądzę, żebym miał dużo więcej [en mi vida] w co grać”.

To był przypadkowy klip zvirized przez wszystkie sieci społeczny „Niedawno zdałem sobie sprawę, jak wygląda moje życie… Nie sądzę, żebym grał dużo więcej.powiedział gracz Fnatic. I przeprosił ich: „Przepraszam”.

Po tym zdaniu zapadła długa cisza, kiedy odchrząknęła i wybrała legendarne runy Senny, zanim zaczęła grać. „Przepraszam” — zawołał ponownie i próbował się opanować.

Ten profesjonalny gracz miał wzloty i upadki na przestrzeni lat

W audycji radiowej, która miała prawie 158 000 wyświetleń, Rekkles grał bez przerwy przez ponad pięć godzin, omawiając obecną sytuację. młody człowiek, który używa od tego czasu 15 lat na scenie konkurencyjnej Luksus gier stracił w zeszłym roku część swojego blasku. Ale to było najbardziej widoczną i odnoszącą sukcesy twarzą European League of Legendsi odpowiedzialny za Fnatic w regionie dawnej własności zespołu.

Po transferach z klubów G2 i Kcorp i powrocie do brytyjskiej drużyny nie było już nic podobnego. W tym LEG 2023 Winter Split, jego klub zajął dziewiąte miejscesytuację, do której odnosi się w ponad 13-minutowym e-mailu z filmu i jak siebie opisuje „haniebny”. Tymi słowami zawodnik zdejmuje wagę z rzekomych gospodarzy wraz ze swoim partnerem Rhuckzem i potwierdza, że ​​pozostanie w Fnatic.Źródło : https://worldnationnews.com/i-dont-think-i-have-more-in-my-life-than-playing-the-lol-star-is-honest-about-his-career/