NewJeans zachwyca zawodowych graczy piosenką GODS na League of Legends Worlds 2023

NewJeans chcą uchwycić emocje publiczności podczas występu na Mistrzostwach Świata League of Legends

Wstęp

Zbliżają się finały Mistrzostw Świata League of Legends (LoL), a k-popowa grupa NewJeans jest gotowa zapewnić niezapomniany występ ze swoją piosenką przewodnią GODS. Poznaj ich przygotowania, przemyślenia na temat zawodów i podejście do tej wyjątkowej okazji.

Przygotowanie do występu

NewJeans wykona specjalnie zaprojektowany występ na ceremonię otwarcia Finału Mistrzostw Świata. Członkowie Minji, Hanni, Danielle, Haerin i Hyein starają się oczarować publiczność swoją wyjątkową choreografią, zgodną z piosenką i atmosferą turnieju.

Dostosowanie do tematu BOGÓW

Piosenka GODS stanowiła wyzwanie dla NewJeans, który musiał porzucić swój delikatny melodyjny styl na rzecz pewniejszego wokalu. Stanowiło to znaczące odejście od ich poprzednich hitów, takich jak „Super Shy”, „Ditto” i „Hype Boy”, ale grupa była w stanie się przystosować i jest wdzięczna za miłość, jaką otrzymali GODS.

Uchwycenie emocji profesjonalnych graczy

NewJeans starali się poczuć i zrozumieć emocje profesjonalnych graczy, gdy przygotowywali się do występu. Zainspirowała ich intensywność zawodników podczas Mistrzostw Świata i ciężko pracowali, aby uchwycić tego ducha w swoich występach.

Reakcja na szał wokół NewJeans

Wirusowy moment Kerii na scenie przykuł także uwagę NewJeans, którzy podzielili się swoim podekscytowaniem związanym z nadchodzącym występem. Są wdzięczni za wsparcie i mają nadzieję, że ich występy spełnią oczekiwania.

Przygotowanie do występu

Oprócz wspaniałego występu NewJeans ma nadzieję wywrzeć trwałe wrażenie na publiczności dzięki wspaniałej i majestatycznej scenie, która odzwierciedla atmosferę utworu GODS.

Wnioski

Piosenka przewodnia NewJeans na rok 2023, GODS, od czasu jej premiery odtworzono w serwisie Spotify ponad 46 milionów razy. W niedzielę 19 listopada w finale Mistrzostw Świata League of Legends południowokoreańscy giganci T1 zmierzą się z chińskim Weibo Gaming. Nie przegap tego wydarzenia, którego nie można przegapić!

Źródło: sg.news.yahoo.com