Nerf LMTD X League of Legends Jinx Fishbones to pistolet Nerf, którego POTRZEBUJESZ > NAG


Nigdy nie musiałem posiadać pistoletu Nerf bardziej niż teraz. Graczom League of Legends Jinx nie trzeba przedstawiać. Załóżmy jednak, że jakoś udało ci się uniknąć igły heroinowej, którą jest LoL. W takim przypadku Jinx jest fajną postacią z jeszcze fajniejszą wyrzutnią rakiet o nazwie Fishbones.

Teraz możesz zadać sobie pytanie, Fishbones? Cóż, biorąc pod uwagę, że jest to zasadniczo rekin na ramionach, jest trafnie nazwany. Jeśli jesteś podobny do mnie, chciałeś mieć swój własny pistolet na ryby, odkąd Jinx po raz pierwszy pojawiła się w League of Legends. Teraz, dzięki życzliwym i kreatywnym geniuszom w Nerf, możesz.

Nerf LMTD X League of Legends Jinx Fishbones to nowy pistolet Nerf wzorowany na Fishbones. Jest wyposażony w bęben z 18 rzutkami i wystrzeliwuje je w trzech klastrach przez przegubową szczękę, która otwiera się i zamyka w razie potrzeby.

Teraz, jeśli potajemnie płaczesz za biurkiem w pracy z powodu tego, jak bardzo tego chcesz, ale także z powodu tego, jak bardzo jesteś spłukany, nie bój się. Fishbones będzie można zamawiać w przedsprzedaży za pośrednictwem Amazon do 3 stycznia, ale dostawa rozpocznie się dopiero 1 grudnia 2023 r., co oznacza, że ​​jest mnóstwo czasu na zaoszczędzenie… a zaoszczędzisz, czego będziesz potrzebować.

Teraz posiadanie własnego Fishbone nigdy nie będzie tanie. Mimo to, ten zły chłopiec będzie sprzedawany w cenie 170 USD (R2936), ALE biorąc pod uwagę, że nie jest to zabawka, a zamiast tego licencjonowane pamiątki (dostarczany jest nawet z inspirowanym Jinx stojakiem wystawowym i opakowaniem premium), nie jest najgorszy.

Ale co sądzisz o Nerf LMTD X League of Legends Jinx Fishbones? Czy kupiłbyś jeden? Daj nam znać w komentarzach poniżej.



Źródło : https://www.nag.co.za/2022/11/15/nerf-lmtd-x-league-of-legends-jinx-fishbones-is-the-nerf-gun-you-need/