Następny mistrz League of Legends to artysta posiadający 10 zaklęć

League of Legends: Odkryj kolejnego mistrza

Riot Games ujawniło swojego kolejnego mistrza League of Legends i jest to mroczny artysta z unikalnym zestawem umiejętności.

Podczas corocznego turnieju Mistrzostw Świata League of Legends, który odbył się w ten weekend (19 listopada), deweloper udostępnił pierwsze spojrzenie na najnowszego mistrza MOBA – Hwei, Wizjonera (via Polygon).

Niezwykły artysta

Hwei jest opisywany jako młody joński artysta, który wykorzystuje swoje umiejętności za pomocą pędzla, aby wykonywać wiele umiejętności, co w zasadzie czyni go magiem.

Smutno wyglądający malarz nie jest zwykłym mistrzem z typowymi ruchami za pomocą przycisku QWER i umiejętnościami pasywnymi. Wyjątkowość Hwei polega na tym, że oprócz jego ostatecznej zdolności R i umiejętności pasywnej, jego przyciski Q, W i E otwierają różne księgi zaklęć, z których każda zawiera trzy zaklęcia, co oznacza, że ​​ma on do dyspozycji 10 zaklęć.

Złożony zestaw umiejętności

Zestaw umiejętności Hwei wydaje się nieco przytłaczający ze względu na jego złożony zestaw umiejętności. Jego efekt koncentruje się na zadawaniu obrażeń wrogom poprzez oznaczanie ich na kilka sekund i uderzanie ich ponownie, powodując eksplozję pod nimi i zadając obrażenia magiczne osobom w zasięgu.

W przypadku kombinacji Q, W i E, każda księga zaklęć zawiera odpowiednie umiejętności QWE, każda z własną specjalizacją. Na przykład jego Q opiera się na obrażeniach, podczas gdy jego W jest ogólnie bardziej wspierające, a jego E, zwane także „Udręką”, zapewnia wizję sojusznikom i przeszkadza wrogom.

Ostateczna zdolność i data premiery

Ostateczna umiejętność Maga nazywa się „Spiralna Rozpacz” i pozwala graczowi rzucać magię, przytłaczając każdego trafionego wroga, zadając jednocześnie obrażenia na sekundę.

W tej chwili nie ma daty premiery Hwei, ale możemy się spodziewać, że pojawi się ona wraz z nowymi zmianami sezonowymi i łatką 13.24 spodziewaną na początku 2024 roku.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po grach wideo w Czarny piątek, w którym znajdziesz świetne zniżki na wszystkie gry, a także naszym Oferty gier wideo na Czarny piątek, gdzie znajdziesz świetne oferty.

Źródło: www.bing.com