Następna łatka League Of Legends nie pozwoli ci rozmawiać z wrogą drużyną


League of Legends przegrywa czat między zespołami, przynajmniej tymczasowo. Riot usuwa popularną funkcję czatu (zwaną również / czatem) w Liga’s kolejna łatka w nadziei na walkę z toksycznością, deweloper ogłosił we wtorek. Ta funkcja pozostanie wyłączona przez kilka aktualizacji, podczas gdy Riot będzie testować reakcje graczy na jej usunięcie.

ten League of Legends Deweloper powiedział, że cały czat jest narzędziem toksycznych zachowań i ma nadzieję, że całkowite wyłączenie go spowoduje mniej złych zachowań, zgodnie z wpisem na blogu Riot dotyczącym zmiany. Cały czat jest domyślnie wyłączony w League of Legends już, ale nowa zmiana wyłącza ją dla wszystkich graczy — nawet tych, którzy pierwotnie się zapisali.

Cały czat to podstawowy sposób na interakcję z wrogimi drużynami w League of Legends, poza rozgrywką. Drużyny mogą jednak wchodzić w interakcje pośrednie, korzystając z emotek, które nadal są dostępne w grze.

Reakcja na usunięcie wszystkich czatów była w dużej mierze negatywna, a gracze wspominali o wszystkich dziwnych, pozytywnych i zabawnych doświadczeniach związanych z tworzeniem więzi, jakie mieli tam z przeciwną drużyną. Gracze zapamiętują również frazy takie jak „glhf” (powodzenia, baw się dobrze) i „gg” (dobra gra), które staną się bezużyteczne w League of Legends z powodu tej zmiany.

Riot powiedział również, że czat zespołowy jest toksycznym aspektem League of Legends — wielu graczy napisało w odpowiedzi na usunięcie wszystkich czatów, że uważają, że komunikacja zespołowa jest gorsza niż wszystkie czaty. Jednak Riot powiedział, że czat zespołowy pozostanie włączony do komunikacji i koordynacji zespołu.

Tuż po ogłoszeniu i jego głośnej negatywnej reakcji, League of Legends reżyser gry Andrei van Roon, autor oryginalnych postów, zabrał do Świergot wyjaśnić kilka punktów, których nie dotyczył oryginalny post.

W swoim tweecie van Roon wyjaśnia, że ​​zmiana zostanie zaimplementowana przez kilka łatek jako test, a następnie Riot roześle ankiety, aby zobaczyć, jak poszło. Deweloper określi następnie swój następny ruch, który może obejmować wyłączenie funkcji, przywrócenie jej bez zmian, a nawet unikalne rozwiązanie dla każdego regionu — w zależności od odpowiedzi w ankiecie.

Ta zmiana ma wejść w życie, przynajmniej na początku, z League of Legends patch 11.21, zaplanowany na przyszły tydzień.

Source : https://newsopener.com/artificial-intelligence/league-of-legends-next-patch-wont-let-you-chat-with-the-enemy-team/