Nareszcie podekscytowany nowym sezonem League of Legends

League of Legends Sezon 14: Nadchodzą ekscytujące zmiany

Sezon 14 League of Legends rozpocznie się za kilka dni i po raz pierwszy od lat jestem w końcu podekscytowany, że mogę wskoczyć i zacząć grać po jego premierze, dzięki nowej pracy od czasu premiery i wpływowym zmianom .

Nadchodzą ogromne zmiany

Aktualizacja Sezonu 14 wprowadzi ogromne zmiany w League of Legends, od nowych potworów po całkowitą modernizację starych systemów i mnóstwo ulepszeń jakości życia. Wydaje się, że jest to jedna z największych aktualizacji nowego sezonu ostatnich lat, którą każdy gracz odczuje od pierwszego przejścia, ale nie to jest głównym powodem, dla którego mój poziom ekscytacji wzrósł w tym roku.

W poprzednich latach nowy sezon, który rozpoczyna się zawsze na początku stycznia, był poprzedzony okresem przygotowawczym, który zazwyczaj rozpoczynał się pod koniec poprzedniego roku. Opisano w nim wszystkie główne zmiany, które nadejdą w nowym sezonie i udostępniono je każdemu, aby mógł w nie zagrać, z zastrzeżeniem, że zespół programistów może nadal wprowadzać mniejsze zmiany w oparciu o opinie graczy.

Bardziej wciągające wrażenia z gry

Jednak w tym roku jest inaczej. Okres przedsezonowy dobiegł końca i mimo że na PBE dostępna jest aktualizacja nowego sezonu, tylko najbardziej zagorzali gracze zwracają się do niej, aby ugasić pragnienie. Teraz prawie wszyscy będą mogli doświadczyć nowego sezonu w tym samym czasie, z włączoną tabelą wyników, a to może doprowadzić do chaosu.

Ludzie będą się zastanawiać nad tą ogromną zmianą w ciągu najbliższych kilku dni i powinna ona zaowocować najbardziej chaotycznymi grami LoL-a, w jakie kiedykolwiek grałem, i będzie to świetna zabawa. Jeśli serwery wytrzymają prawdopodobnie ogromny napływ powracających graczy, kilka następnych dni może być jedną z najfajniejszych, jakie miałeś w LoL-u przez cały rok.

Przed nami ekscytujące zmiany

Oczywiście to jeszcze zanim rozważymy nowe zmiany. Dzięki nowej mapie do odkrycia i nowym potworom do zabicia League of Legends prawdopodobnie będzie wyglądało zupełnie inaczej niż w zeszłym roku. Dodaj do tego przerobiony system mitycznych przedmiotów, a Twoja swoboda budowania dowolnych przedmiotów znacznie się zwiększy, dając ci jeszcze więcej do myślenia. Oprócz tego istnieje mnóstwo zmian w balansie bohaterów, które należy szczegółowo przeanalizować. Przyzwyczajenie się do tego może zająć trochę czasu, ale jestem podekscytowany możliwością rozpoczęcia gry w 14. sezon League of Legends, który rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: www.forbes.com