Naprawy po zbyt potężnej poprawce dla Aureliona Sola w League of Legends

Riot Games przyznaje się do błędów ze skórką Aurelion Sol

Skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola otrzyma kilka poprawek.

Czołowy deweloper League of Legends twierdzi, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Riot zawsze miał problem ze zrównoważeniem Aurelion Sol. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na jego nieporadny zestaw i nierówną moc. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i skalowanie znacznie utrudniły jego zrównoważenie.

Nie pomaga też fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w świecie gier.Jeśli nie jest w dobrej sytuacji, co to mówi o Runeterze w jego towarzystwie?

Ostatni zestaw zmian, który dał Aurelionowi Solowi ogromny wzrost ładunków uzyskiwanych za pomocą Q, wyrzucił go tak wysoko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić.

Riot przyznaje się do błędów po serii wzmocnień i osłabień Aureliona Sola

Publikując na Twitterze retrospektywę niektórych ostatnich zmian w League, główny projektant gry, Riot Phroxzon, powiedział: „Asol – w tym przypadku była to nasza wina. Jasne jest, że za bardzo przesadziliśmy z balansem i to nam się należy (niedoceniając tego, jak specyficzne było wzmocnienie W). Po osłabieniu nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. »

Impulsem do wprowadzenia zmian było zaspokojenie pragnienia graczy Asol, aby być nagradzani za proaktywność na linii, ale po wydaniu zdaliśmy sobie sprawę, że nagradzanie tego mocą zabijania W (a nie ładunkami, które grają w jego skalującej się fantazji) było zbyt niestabilne i prowadziło do do złej rozgrywki.

Powiedział również, że programiści patrzyli na Maokaia na dole, który skorzystał z niektórych nowych przedmiotów wsparcia, a także na Illaoi i Wukonga na górze.

Źródło: www.bing.com