Naprawa League of Legends po poprawce Aurelion Sol

Riot wzmacnia skórkę Burzowego Smoka Aureliona Sola

Aurelion Sol właśnie otrzymał pewne ulepszenia swojej skórki Burzowego Smoka.

Czołowy deweloper League of Legends twierdzi, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przetworzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Aurelion Sol zawsze był problemem dla Riot pod względem równowagi. Przed remontem miał jeden z najniższych wskaźników gry w grze ze względu na niepraktyczny zestaw i niespójną fantazję o mocy. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowo odkryta mobilność i skalowanie znacznie utrudniały jego zrównoważenie.

Riot przyznaje się do błędów

Niedawny zestaw zmian, który spowodował ogromny wzrost liczby ładunków, jakie Aurelion Sol uzyskuje za swoje Q, popchnął go tak daleko, że niemal natychmiast trzeba było go naprawić. Świadczy to o szeregu błędów w obsłudze tych zmian przez deweloperów Riot.

Główny projektant gry, Riot Phroxzon, przyznał się do tych błędów na Twitterze, stwierdzając, że twórcy przecenili skutki niektórych zmian. Mimo wszystko wierzy, że mistrz pozostaje silniejszy niż przed ostatnimi zmianami. Odważne oświadczenie po oburzeniu wywołanym tymi zmianami.

Mistrzowie do oglądania

Oprócz sytuacji Aureliona Sola Riot przygląda się także innym bohaterom, którzy skorzystali z najnowszych aktualizacji gry, w tym Maokaiowi na dolnej linii oraz Illaoi i Wukongowi na górnej linii.

Krótko mówiąc, zmiany wprowadzone w grze wydają się powodować prawdziwy przełom w równowadze sił, a nowe metody zarządzania okazują się niezbędne, aby utrzymać zainteresowanie graczy.

Źródło: www.bing.com